Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom elérni a...

Mojsza Gábor kérdése:

Miért nem tudom elérni a wifi-s nyomtatónkat a böngészőnkből? Hiába írom be az IP dcłmét!

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen nyomtató? mert a wifiseknek az a lényege, hogy wifin csatlakozzanak, nem kell böngészőbe írogatni semmit sem..
2015. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Mi a nyomtató típusa?
2015. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bizhub c203 és konfigurálni akarom.
2015. szept. 4. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
fogod benyomod rajta a wifit, csatlakozol a hálózathoz, majd nyomtató/hardver hozzáadásánál kiválasztod, hogy wifin keresztül csatlakozzon. ennyi. Semmit nem kell a böngészőbe írogatni. Ha esetleg van hozzá cd-d, akkor úgy még egyszerűbb.
2015. szept. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Figyelj már, ismered ezt a nyomtatótipust?

Ezen be lehet konfigurálni hogy scanneljek pdf -be mentse le nekem és küldje el egy megadott címre.

Ehhez a nyomtatónál email szervert kell bekonfigurálnom.

2015. szept. 4. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem hp-m van, ennél egyszerűbb, de van hozzá email cím, amire tudok küldeni emailt és a nyomtató is eltudja küldeni. Konfigurálni nem kellett ezt a részét külön. Olvasd el akkor a használati útmutatót, biztos adtak hozzá.
2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!