Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép építés. Jó lesz ez...

Számítógép építés. Jó lesz ez a konfiguráció nekem?

Figyelt kérdés

Processzor és integrált videókártya: [link]


Alaplap: [link]


SSD: [link]


Tápegység: [link]


A célom az hogy minél kisebb fogyasztású legyen... Internetezésre, filmezésre, esetleg szerkesztésekre lenne használva.


2015. szept. 1. 14:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amit meg kaptam konfigot annyi a bajom vele hogy a proci szerintem kicsit sokat eszik... (viszont ebben benne van az integrált videókártya is szval ... ha nincs más akkor jó ez is :D de ha van olyan ami kevesebbet fogyaszt és passzív akkor az jó lenne)
2015. szept. 1. 19:06
 12/20 A kérdező kommentje:
Jah és nem... nem kamu kérdés :D
2015. szept. 1. 19:06
 13/20 A kérdező kommentje:

[link]


Fogyasztás : 55W


[link]


Fogyasztás : 25W


Ezért csak kevesebbet eszik :D

2015. szept. 1. 19:08
 14/20 anonim ***** válasza:
... maximális terhelés mellett. Hidd el, ha az i3-mas csak annyira dolgozna, mint az a kicsi, akkor még annál is kevesebbet fogyasztana.
2015. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igazából a különbség csak akkor mutatkozna meg ha éjjel nappal menne. Akkor is max egy ezres (havonta)
2015. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten semmi értelme a fogyasztáson agyalni.
2015. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ez a processzor mennyire lenne jó nekem ?

[link]


Ha jó esetleg valaki egy konfigot öszeállít nekem ? 4gb ram meg ssd vagy hdd meg ami fontos ... alaplap... milyen legyen ?

2015. szept. 1. 20:04
 18/20 anonim ***** válasza:
Később írok egyet
2015. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Sírni fogok. Miért nem érted meg ép hogy eszik valamennyi áramot egy vasaló legalább 12x többet fogyaszt!
2015. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
AZT A PROCESSZORT CSAK BÁNNÁD. Ennyiért sokkal erősebbet kapsz. Egy t nélküli pentium sokkal jobban megéri. Amúgy ha nem a villanyszámla végett aggódsz (1 ft-al sem lesz több) nem termel annyi hőt, hogy megfőjön. Ha egy FX-9590-re mondanád hogy sokat fogyaszt (220W).
2015. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!