Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy akciókameránál mennyivel...

Egy akciókameránál mennyivel tud többet egy wi-fi s és egy wi-fi nélküli készülék?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Na még egyszer ! Érthetőbben !
2015. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A wifisre rá tudsz csatlakozni akár okostelefonnal is. Nekem pl van egy SJ4000, míg a kollégámnak ugyanilyen wifi-s verzióban és ahogy láttam a kameráját felszúrta egy selfie botra és úgy csinált vele felvételt, hogy közben a telefonján nézte a kamera képét azaz wifi-n keresztül streamelt. Talán adatot másolni is lehet így. Meg fel lehet használni kukkolásra/kémlelésre (elrejted egy szobában a kamerát és egy helységgel odébb a telódon nézed, hogy mi történik. Nekem mondjuk nincs rá szükségem, de lehet, hogy néha hasznos vagy szórakoztató lehet.
2015. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. aug. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!