Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Platform váltáson gondolkozom,...

Platform váltáson gondolkozom, mivel alig játszom, ti hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi konfigom:


Asrock Z97M OC Formula

i3-4330 + Raijintek Ereboss

1x8GB Kingston 1866MHz

Toshiba 1TB 7200rpm + WD 500GB Green

OCZ Vertx 4 240GB SSD

Corsair CS550M

Corsair 350D W

Gigabyte HD7970


Ezekből az SSD-vel és a gépházzal elég jó barátságot kötöttem,nem szívesen cserélném,le max a házat,de azt is csak miniITX-re legfeljebb.


A HD7970-t mindenképp eladnám,valamit az egész LGA1150-t is.


FM2+ lenne a cél,ugyanis Intel-t nem szeretnék többet.

Volt FM2-es A10-es gépem,és AM1-es is egyel ezelött,talán az FM2+ felelne meg a legjobban,mert azért néha szeretnék játszani,főleg ha már megvettem a GTA5-t.


Viszont a RAM-ot cseréljem le 2x4GB-ra?16GB-ra szerintem felesleges lenne bővíteni.


Táp is kérdéses,érdemes lenne eladni,és venni helyette egy kisebbet esetleg,pl XFX TS 430W-t?

Ugyanis később ha mégis szeretnék dVGA-t,akkor nem szeretnék megint tápot cserélni,de a CS550M viszont túlzás szerintem egy IGP-s konfighoz.


Minden tippet szívesen várok.


2015. aug. 20. 03:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de neked egyik szavad uti a masikat! Most jatszani akarsz vagy nem? Ezt neked eldonteni! En a helyedben csak vennek egy intel i5 4690K es CM 212 evo-t es minden rendben lenne! Es egy masik kerdes ha mar megvan a tapod es jo akkor miert add el es vegyel mast?
2015. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
Most akkor akarsz játszani? A kis játék a cs 1.6, nem a gta5. Érdemeseb inkább a jelenlegit fejleszteni.
2015. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt fejleszteném inkább. Nem kicsit bajlódnál a hőmérséklettel meg a fogyasztással, ha ugyanúgy GTA V a cél.
2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rfactor válasza:

Hm a 7970-et menyiért adnád esetleg beszámítanál r7265-5 ?

Még 2 év jótállás van .

2015. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!