Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Garanciális készülék javításár...

Garanciális készülék javítására számolhatnak fel munkadíjat (óradíjat vagy mi)?

Figyelt kérdés
A laptopom volt szervizben, és majdnem 10ezer forint munkadíjat felszámoltak.... Csak néztem. A legszebb, hogy aznap vissza is kellett vinnem, mert nem tudták megcsinálni. Ha most se tudják akkor mi van? Megint fizethetek tök feleslegesen munkadíjat? Vagy ha garanciális és ők nem tudják megjavítani, akkor kicserélik, beszámítják...stb?

2015. aug. 18. 12:21
1 2
 11/13 Trevor. ***** válasza:
De hogy fizethetted ki úgy, hogy nem kaptál számlát?
2015. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert naiv voltam. Buszjegy-vásárlásnál se kérek számlát.
2015. aug. 18. 12:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a garanciális feltételeket. Előfordulhat bizonyos termékeknél, hogy a 3 év garancia úgy értendő, hogy az első vagy az első két évben valóban ingyenes, a hátralévő időszakban a cserélt alkatrész ingyenes, de a munkadíjat kifizettetik. Mielőtt a fogyvédhez mész, érdemes ennek utánanézni, mert ha így van, nincs miért reklamálnod. Számlát mindenféleképpen kérj, kitöltött munkalappal együtt, amit olvass át, kiderül-e belőle egyértelműen, mit csináltak, mit mire cseréltek. A garanciaidő pedig a szervizben töltött idővel meghosszabbodik (bizonyos esetekben csak az cserélt alkatrészre vonatkozólag).
2015. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!