Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A szolgáltatótol kapott modem...

A szolgáltatótol kapott modem tárolja az adatokat, vagy valami szerver?

Figyelt kérdés

Van egy modemem, resetteltem és sokáig nemakart csinálni semmit, csak villogot rajta az első LED azthiszem a DS az első. Bejövök egy jófélóra múlva, és addigra már mindegyik világít ahogy kell, beindítottam gépemet és volt már netem, pedig állítgatni nemállítottam az admin felületben semmitsem.


Ezeket a beállításokat akkor ha resettelem bármikor a modememet, akkor végülis nemnagyon megyek vele semmire, csak a jelszót/alap gateway címet állítja vissza alapra?


Vagy hogyvannak ezek a beállítások, vmilyen szerveren vanna MAC alapján eltárolva és ezt a modem pedig lekéri vagy hogy?


Elnézést ha esetleg bonyolultan fogalmaztam volta, vagy ha butaságnak tűnik.

Köszönöm szépen a válaszokat!!


2015. aug. 14. 14:08
 1/3 A kérdező kommentje:
?
2015. aug. 14. 16:34
 2/3 anonim ***** válasza:
A modemen belül van az összes beállítás, attól függően hogy a szolgáltató mit mond nem szabad resetelni csak úgy tudatlanul mert ha a Te hibád hogy letörölted róla az adatokat akkor a szerviz pénzbe kerül. Nem szeretnélek butítani meg semmi de múltkor nagybátyámnál javítgattam és mikor kijött a szerelő közölte velem hogy ez így van én meg ott álltam bambán
2015. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hátsz énis ígyvoltam kicsit bambán, féltem szerelőt kell hívni, mert hogy beállítsa. De aztán kb 30perc után kitudta építeni az enyém a kapcsolatát és azóta is van netem, szerencsére, nemkellet semmitsem állítgatnom, magátol beállította.
2015. aug. 15. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!