Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogy kell beállítani az...

Hogy kell beállítani az otthoni Windows szervert UPC modem-rouer esetén?

Figyelt kérdés

Még az routerrel sikerült, de az új wifis modemmel routerrel valahogy nem. Beállítottam a port forwardingot:


Public Port Range: 80-80

Target IP Address: 192.168.0.5

Target Port Range: 80-80

Protocol: Both (TCP és UDP)


Ennyi az előző routernél elég is volt. Valakinek sikerül már? Tudjátok hogy lehet beállítani?


(az új ip címmel próbáltam, az xampp beállítása is jó)


Bocs hogy másodszorra teszem fel a kérdést, de úgy láttam hogy az internet kategóriában eléggé reménytelen helyzetben volt... :D



2014. júl. 28. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a hiba?

(a másik kérdésed meg töröltesd)

G.

2014. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

80.98.46.23 elutasította a Google Chrome kapcsolódási kísérletét. Lehet, hogy a honlap leállt, vagy a hálózat nincs megfelelően konfigurálva.

Ellenőrizze az internetkapcsolatot

Ellenőrizze a kábeleket, majd indítsa újra a routert, modemet vagy más hálózati eszközt, amelyet használ.

A hálózat elérésének engedélyezése a Chrome számára a tűzfal- vagy vírusirtó- beállításokban.

Ha már megjelenik a hálózat elérésére engedélyezett programként, próbálkozzon az eltávolításával, majd az ismételt felvételével a listára.

Ha proxyszervert használ...

Ha proxyszervert használ, ellenőrizze a proxybeállításokat, vagy kérdezze meg a rendszergazdájától, hogy a proxyszerver működik-e. Ha úgy gondolja, hogy nem használ proxyszervert: Lépjen ide: Chrome menü > Beállítások > Speciális beállítások megjelenítése... > Proxybeállítások módosítása... > A helyi hálózat (LAN) beállításai, és törölje a jelet innen: „Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton”.

Hibakód: ERR_CONNECTION_REFUSED

2014. júl. 28. 11:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó, az ip címet kihagyhattam volna... :D
2014. júl. 28. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Kár lett volna, mert így tudom, hogy a 80-as portod nyitva van, tehát valószínűleg megy a port forwarding.

Állítottál be a belső hálón statikus IP-t a webszervert futtató gépnek?

G.

2014. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, közben ha megnyitom az IP címed a 80-as porton akkor bejön a XAMPP, szóval megy az is, csak be kellesz konfigurálni.

G.

2014. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó neked. :)


Hát a 192.168.0.x-en elérem a gépemet, korábban volt egy listám a DHCP kliensekről, de érdekes moódon most eltűnt róla két gép. :)

2014. júl. 28. 12:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, szóval végül hogy jutottál el az xammpomig? :D
2014. júl. 28. 12:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Beírtam az IP címed a böngészőm címsorába és tádá!

G.

2014. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ez kész. Képzeld, belső hálozatról nem engedett be csak a helyi ip címmel, másik hálózatról viszont igen. Megint tanultam valamit. :)
2014. júl. 28. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!