Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kick-el a szerverről...

Thechickenator kérdése:

Miért kick-el a szerverről battlefield 3 ban?

Figyelt kérdés

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'felhasználónév' (for 0 minutes) ... No Packet Flow"

Ezt a hibaüzenetet kapom bf3 ban kb fél perc után. Próbáltam kijavítani, de nem sikerült. Első lépés volt a punkbuster frissítése automatikusan aztán megcsináltam manuálisan is egy jó leírás alapján(még videót is néztem róla hogy biztos legyen) aztán újraraktam a bf3 at de ugyanúgy..Ezeket követte a tűzfal! bf3, punkbuster engedélyezése-nem lett változás aztán teljesen kikapcsoltam...

Egyébként start/vezérlőpult/felügyeleti eszközök/szolgáltatásoknál el van indítva a pnkbstr(a) amikor megjelenik a pnkbstr(b) akkor is kilép a játék

Megnyitottam portokat amiket írtak (windowsnál) de kidob

Na ezek után már csak a router/modem maradt(-egyébként vírusírtót mindent kikapcsoltam sőt letöröltem a francba tényleg ami nem kell és csak bezavarhat)

na szóval csatlakoztam router nélkül is de a modemmel is kiba**

betudok lépni a tplinkes oldalra ahol lehet állítani mindent csak nem nagyon értek hozzá..de a port forwardingot ott is megcsináltam semmi sikerrel...


Jó lenne ha a router beállításában segítenétek egyébként origines a bf. bocs ha helyenként hülyén írtam



2014. jún. 20. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a routereddel van baj, ne állítgass el mindent. Egyszerű google keresés megmutatja, hogy a hiba a punkbusterben van. Sajnos egyértelmű megoldási javaslatot már nem lehet találni sehol. Amit még nem említettél, és érdemes lehet megpróbálni, az a java frissítése.
2014. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy java-t letöltöttem de akkor utána nézek jobban töltök le java bővítményt hátha..Egyébként azt kihagytam hogy böngészőt is váltottam(chrome-ról mozilla-ra) remélem valahogy megoldódik ám egyszer kb 50 percig játszottam quickmatch re mentem lehet non-pb szeró volt

nem igaz valahogy nem lehet orvosolni:S

2014. jún. 20. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Töltsd le a hotspotshieldet!
2015. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!