Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az egerem néha lefagy. Mi...

Az egerem néha lefagy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónappal ezelőtt elkezdett időnként lefagyni az egerem főleg játék közben, de aztán pár hét után abbahagyta. Nem csináltam vele semmit szóval meglepődtem, hogy megjavult magától, de most megint elkezdte, főleg játék közben. Néha úgy lefagy hogy ki kell húzni aztán visszadugni hogy működjön, de általában csak 3 másodpercre fagy le. Mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm

2015. aug. 4. 11:49
 1/5 kszk2 ***** válasza:
100%

Tisztítsd meg a lézert az alján.

Nekem az segített.

2015. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg a vezérlőpult egér tulajdonságaiban a szedd ki a pipát a rámutatás pontosságának javítása mellől.
2015. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Átdugnám másik USB portba.
2015. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játssz vele ha nem szereti, nem mindegyik rágcsáló kedveli ha kiveszik a ketrecéből és macerálják, ha veszélyben érzi magát lehet, hogy halottnak tetteti magát és ezt véled "lefagyásnak". Pont azért javult meg szerintem, mert békén hagytad, némelyik állat nagyon érzékeny arra hogyha tehetetlen helyzetbe hozzák, hagyd pihenni és kerüld a játékot vele. Ezt a kihúzós dolgot nem értem. Ja és szerintem a kategória sem stimmel :D
2015. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ az 1. segített, vagy csak megint ideiglenesen megjavult
2015. aug. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!