Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS Vita - mit lehet tenni?

PS Vita - mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vettem alig 1 hónapja egy pch-2016 vita slim konzolt (újat), azóta is folyamatosan kb napi 1-2 órát van használva játékra. Azoknál a játékoknál amik igénylik pár gomb fokozott használatát (pl. freedom wars kör gomb) elég idegesítő tud lenni, hogy a jobb oldalon a gombok többsége pár perc használat után minden nyomásnál vagy kis elmozdulásnál nem hallhatóan, de érezhetően nyekeg, nyikorog, olyan idegülő érzést kelt mintha végighúznék egy krétát lassan a táblán... nem hallani csak közelről és érezni azt a zavaró nyikorgást amitől sokszor a hideg rázza az embert... Az L, R gomb és a bal oldali D-pad nem problémás. Azt is megfigyeltem, hogy a keveset használt start és néha a select gomb is ezt csinálja.

Érzékel rendesen minden, csak írtó idegesítő tud lenni, ezért nem tudom, hogy ilyesmiért lehet-e garanciával cserét kérni.



2015. aug. 3. 23:05
 1/1 Adrián1999 válasza:
Szerintem elviheted a szervizbe de a boltba ahol vetted ott már nem fogják kicserélni, mert csak 3 napon belül cserélik ki, de viszont ha elhiszed a garanciális szervizbe ott meg ott marad egy hónapig a PS.
2015. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!