Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan gépre amin Win. Xp...

Egy olyan gépre amin Win. Xp van hogyan tudnék telepíteni egy Win.7 op rendszert?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom kettéosztani a merevlemezt?

Ki kell írni lemezre a Win 7-et?

Egy kezőnek nehéz a Win. 7 telepítése?

Hogy tudom megoldani hogy indításkor ki tudjam választani melyik Windows induljon?



2015. júl. 15. 18:56
1 2 3 4
 1/37 Trevor. ***** válasza:
Kell 2 partíció, egyikre XP, másikra Win7.
2015. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Pontosn azt kell csinálnod amit Trevor leírt.

1. Particionálni a HDD-t.

2. Felrakni a Win XP-t. (legalábbis régen csak így tudtuk megoldani, hogy újra kellett rakni mindent)

3. Felrakni a Win 7-et.


Csak figyelj arra, hogy legyen elég helyed a gépen, és azt is vedd figyelembe, hogy a két rendszer belelát egymásba, tehát lehet lesz ilyen meghajtó win7-en, hogy "X", akkor az az XP meghajtója.

2015. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Az XP particiójából leválaszta 60GB-t.Easeus Partition Master-el.Majd arra a pariciórra telepítheted a 7-et.
2015. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen ujra kell tenni a gépet hogy egy win. 7-et tudjak rárakni? Ha nem akkor azt hogy lehet megcsinálni hogy csak 60 gigát akarok leválasztani mert csak 1 játékot akarok rátenni?
2015. júl. 15. 19:20
 5/37 A kérdező kommentje:
Még nem láttam a válaszod amikor irtam köszi :)
2015. júl. 15. 19:22
 6/37 A kérdező kommentje:
Egy utolsó kérdés, muszály kiírni lemezre vagy USB-re tenni a win 7-et?
2015. júl. 15. 19:29
 7/37 anonim ***** válasza:
Szerintem pendrive-ra tedd Rufus-szal.4GB pendrive elég.
2015. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Tegyük fel megvan a partíció ki van írva lemezre. Hogyan kell behelyezni a lemezt? Mielőt bekapcsolnám a gépet vagy már bekapcsolt állapotban? Telepítés közben ki lehet választani hova telepítse nem szeretném ha önkényesen eltüntetné az xp-t.
2015. júl. 15. 20:36
 9/37 anonim ***** válasza:
Igen.Ujrainditod és elötte beteszed a telepítőt majd bootolsz.
2015. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
És ha elrontok valamit? Pl. oa telepítem a win7-et ahol az xp van (jolvan mondjuk akkor balfax nem vagyok) akkor valahogy lehet orvosolni?
2015. júl. 15. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!