Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Velemenyek errol a "high-end"...

Velemenyek errol a "high-end" buildrol?

Figyelt kérdés

ipon-rol kep: [link]


Egy AC Freezer 13 PRO CO, CPU hutot + egy Corsair GS 600Watt-os tapegyseget atemelek a regi gepembol meg hozza (80+os, talan 80+ Bronze). WoW-hoz, LoL-hoz, CS:GO-hoz, Battlefield 4-hez, SW: Battlefronthoz, valamint Elite: Dangeroushoz kene leginkabb, neha napjan streamelesre is. A lenyege, a 144Hz-es monitor leheto legjobb kihasznalasa, a leheto legmagassabb beallitasok mellett. Gondolkoztam meg egy GTX 980 Ti-on is, esetleg, mivel hosszutavra tervezek, de a 600W-os tapegyseg lehet keves lenne mar annak a kartyanak + nincsen meg aftermarket hutos valtozatok belole.



2015. júl. 6. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Kieg.: a Haz egy Cooler Master HAF 912+, szinten a regi geprol.
2015. júl. 6. 18:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Számomra kicsit hihetetlen, hogy egyesek képesek +150e forintot költeni azért, hogy 60fps helyett 144 lehessen, de hát ez van.


Amúgy van egy csomó aftermarket is, 2 héten belül valószínűleg már Magyarországon is kaphatóak lesznek. Jelenleg Giga G1 van és Zotac ipon kínálatában is.

2015. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

60hz vs 144hz kozott van kulonbseg, egyszer volt szerencsem 60 vs 100hz kozotti kulonbseget tapasztalni, az is elegge meggyozo volt szamomra, ezert akarok egy ilyenre ennyit kolteni, Ausztriaban dolgozok/elek jelenleg, de otthon vasarolok, igy szamomra megeri, ee koszi a valaszt

! :D

2015. júl. 6. 18:36
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

A 600w-os táp bőven elég lesz egy 980ti-nek.


V300 nem jó, Crucial MX100, vagy HyperX legyen hasonló árban


16gb RAM túlzás.

2015. júl. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:
A HDD nem jó asztali felhasználásra (kamerefelvételelek valós idejű rögzítésére való). WD Blue-t, Green-t vagy Red-et vegyél adattárolásra.
2015. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigieket!


Egy 256GB-os MX100-et neztem a 240GB-osV300 helyere, egy 2x4GB-os HyperX KIT-et (CL9 1866MHz) a 2x8GB-os Corsair helyett (meg megy is szinben az alaplaphoz a HyperX-es piros :P ), a WD AV helyett meg egy WD Blue-t 7200RPM, 64MB Cache. A VGA GTX 980 lesz a G1 Gaming valtozata a Gigabyte-nak, legjobb ar/ertek arannyal rendelkezik, mar amennyire en tudom, es egy GTX 980 Ti valtozat nem adna akkora FPS boostot, mint amennyi penzt elvinne. Ezzel igy minden a helyen van, szerintem, tokeletes igy? :)

2015. júl. 9. 23:37
 7/7 BM-Striker ***** válasza:
Így jó lesz.
2015. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!