Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a cikkről?

Vélemények erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 4. 16:46
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en sem kepkodhatam volna el jobban


egy ilyesmi iranyu "cikk" hez, de inkabb osszefoglalo oldalhoz, hetek kelenek, hogy valoban a semmit se erto felhasznaloknaknis hasznos legyen, es a temakban erdeklodoknek is alapot szolgaltason

2015. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az 1. pontban felesleges kört futottál szerintem. Leírod, hogy nem mindegy, kitől kérdezünk, de a bekezdés végére kisül, hogy végül is előfordulhat, hogy egy senki ad jó tanácsot.



> Gondolkozzunk el azon, vajon megfelelő hűtést fog-e adni a gépünknek

> Nézzük meg, minden kompatibilis-e mindennel, gondolkozzunk azon, akarjuk-e a gépet később tuningolni


Ebből semmit nem tanult szegény laikus. Gondolkozzunk el, de hogyan? Mire kell figyelni? Mi az, hogy megfelelő hűtés? Mi az, hogy kompatibilis? Hogyan kell ellenőrizni?



> nagyon memória igényes (itt nem a google chrome-ra gondolok :) ).


Hanem mire gondolsz? Mondj egy példát.



> Persze aki videóvágáshoz meg konvertáláshoz használná, azt meg tudom érteni, az már más helyzet.


Ha tanácsot írsz, azt kéne írnod, hogy "<ilyen> célra <ilyen> processzor, <olyan> célra meg <olyan> processzor a jobb választás", nem azt, hogy meg tudod-e érteni.

2015. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 IceHunter ***** válasza:
Igaza van a 3#-es válaszolónak, néhány dolgok kihagyott a cikk író, viszont hasznos az oldal.
2015. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IceHunter ***** válasza:
2#*
2015. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!