Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a konfigon amit most...

Devergo01 kérdése:

Ezen a konfigon amit most veszek hogyan futna a Gta 5+Videóval? Illetve Sony Vegas?

Figyelt kérdés

Processzor Intel core i7-4790 3.60 ghz


Ram:16 gb (2 szer 8 , ddr3. 1600 mhz 4 steckplatze


Festplatte 1000+16 flash cache (s-ata lll 7200 u/min)


Grafika nvidia geforce gtx 745 4 gb gddr3


Windows 8.1 64 bit



2015. júl. 1. 02:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 xinexol ***** válasza:

Full Hd-ban nemtom, elég sok fps, 70-80 biztos, oda még talán sok is a 970 meg a 290 is, de azért hosszu távon jó ha van elég erő. Annyit tudok, kb 60fps körül hoz very high beállitáson a 970/290 2560*1600-as felbontásban...A full hd ugye ennél elég sokkal kisebb :)


A dx12 lényegében az Amd vgakra lesz optimalizálva, szóval esélyes hogy jobb döntés ha hoszabb távra raksz össze gépet. 10k val drágábban van a legjobb gyári hútéses 290 és mivel melegedni szeret, ajánlott azt venni.


[link] 112k


Hűtésben a gyárinak elégnek kellene lennie, bár valószínűleg kicsit zajos lesz, bár ez attól függ kinek mi számit zajosnak.


Itt egy másik verzió, ha az előző nem tetszett: [link]

2015. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 xinexol ***** válasza:

[link]


Házból ez elég jó és nem is drága. Cooler Master házakat nem ismerem annyira, de a ThermalTake is jó, még talán nevesebb márka is.

2015. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szerintem marad az amit leirtál cpu hütést majd meg láttom ha kell utolag veszek egy másikat. Szerinted én videkarimal amit mondtam MSI geforce Gtx 970 vagy Gigabytel aszt hiszem nincs külömbség. Na szóval ki elégit majd ez a gép enngem sokáig? FullHD nekem böven elég és a ház is meg tetszet az gond ha egy ventilátor van benne? Mert amit irtál abban egy van mert nem tudnám hogy milyet lenne jó bele ha kevés lenne ez az 1 nagyon sokat segitetél egyedül nem ment volna :D
2015. júl. 1. 23:39
 24/58 A kérdező kommentje:
Már mint amit be linkelgetél 2 oldalon azok az alkatrészek maradnak. Felvétel közben is szerintem meg tart egy 50-55 fps-t
2015. júl. 1. 23:41
 25/58 xinexol ***** válasza:

Hát végülis tuning nem lesz, szóval annyira nagyon melegedő komponens nem lesz a házban, elég az egy venti, a gtx 970 se melegszik nagyon. Elég sokáig kiszolgál a gép, bár lehet a 290 hosszútávon jobban megérné...


Egyébként ha játékot akarsz felvenni, akkor az nvidianak van ilyen shadowplay nevű funkciója, ami képes játékból vga segítségével felvenni videót és a processzort igy nem terheli egyáltalán, szóval az plusz pont az nvidia mellett és emiatt egy i5 is bőven megteheti, ha akarsz spórolni. A 290 mellé viszont kell azért az i7 :)

2015. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
290 jobb lenne mint a gtx 970 4Gb amit le irtam? még jobb Fps szám? Hány Gb vidikari ez ez is 4 Gb? Végülis ha kicsivel jobb és egy árban van akkor tökéletes az is. És mindenel minden kompatibil lesz mármint alaplap akkor ez a vidikari meg intel i7 az alaplapal szóval nem lesz ilyen probléma? De azért veszek a házba még egy ventit az sose baj :)
2015. júl. 2. 14:37
 27/58 A kérdező kommentje:
Eszt a SAPPHIRE márkát nem ismerem meg lehet benne bizni vagy lehet Msi-ben is meg venni a 290-est de nincs gond ezel a márkával akkor megfelel beszerelés meni fogg viszont a kábelezésel el leszek egy darabig
2015. júl. 2. 14:45
 28/58 xinexol ***** válasza:

A Sapphire VaporX szériája kb az egyik legjobb minőségű vga a piacon. Ha megnézed van asus 290-es is 90-ér ez meg 117, nem véletlenül. A legtöbb gyártó kártyáján nem hűtött a vrm és a memória sem és amikor 100+ fokra melegednek hajlamosak meghalni egy idő után. A Sapphire VaporX hűtése viszont kb tökéletes, azzal aztán semmi gond nem lesz, jobb mint akármelyik Msi. A 290 is 4gb-os, fpsben kb ugyanúgy állnak, viszont ha jön a dx12, akkor az amd vga erősebb lesz, mivel lényegében amd vga alapján fejlesztik az egész dx12-t. Szóval amd vgan tuti minden jó lesz mert arra fejlesztik, az meg hogy nvidian hogy megy majd, kitudja. Ja még annyit, hogy nvidia csak 3.5gb ramot tud kihasználni rendesen, ha a maradék fél gigához kell nyulni azt lasabban tudja elérni, szóval ha 3.6gb ram kell a játéknak, akkor bizony ott keményen beszaggat. Bár FullHdban egyelőre ez nem gyakori, de kitudja 1 év mulva milyen topjáték jön ki.

Tápból egyébként veheted ezt is, 100 wattal erősebb viszont nem moduláris és igy kb árban is kb ugyanaz.


Táp: [link] 25k

Bár akkor vedd ezt az erősebb tápot, ha 290-est veszel, mert azt a VaporX vga-t elég jól lehet tuningolni.

2015. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Az a baj én a tuninghoz egyáltalán nem értek szóval ja. De akkor ez a 290-es FullHd 60 Fps lenne nem? Ja én hüje meg nézem menyi youtuben xD. De az nagyon jó lenne ha privatba elkuldenéd a facebook nevedet mert jó jönne a segitség majd ha valamit nem tudok :)
2015. júl. 2. 21:15
 30/58 A kérdező kommentje:
Nem találtam 290x gta 5 30 40fps nem tom remélem lesz 290-enen 50 60 Fps-esem vagy talán másik lesz akkor
2015. júl. 2. 21:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!