Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek?

Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
utcai használatra és otthon gépezéshez is kéne érdekelne valami strapabíró ami nem túl drága kb 10 nagyon max 15k.
2015. jún. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Prestigio PBHS2B 10E körül van.
2015. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Philips downtown vagy ha belefér akkor uptown, ha meg külföldről rendelés játszik akkor photive bth3 vagy status one hd, esetleg psych wawe s1
2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinézet érdekel, vagy a jó hangzás?
2015. jún. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából kinézetre nekem a sima fekete kéne minden extra nélkül max a márkája legyen megjelölve rajta, hangzásba meg persze legyen elfogadható szóval lehessen hallani hogyha az egyik hang mélyebb mint a másik plusz ne recsegjen meg ilyenek
2015. jún. 30. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leszarod, hogy esetleg hülyének néznek, pl. egy Pioneer SE-M521
2015. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hopsz nem fejeztem be, szal pl. egy olyan pioneer nem olyan rossz. Egész jól szól, kb. 8-10ezer forint körül van. Igaz nem kinti használatra van, de hát na. :))


Superluxot mondanék szívem szerint, de hogy zárt is legyék, meg relatív kis impedanciával rendelkező (hogy meghajtsa a telefonod is) legyék, na olyat nem találtam. Ez a pio nem szól rosszul viszont.

2015. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) nem is tudom az ustó 2 olyan nagydarab ennél valami egyszerűbbre gondoltam, de most felmerült bennem hogy egy jó minőségű mennyivel bírja tovább mint valami rosszabb?
2015. júl. 1. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én általában jobbakat vásároltam életem során. Kezdtem ilyen full olcsó filipszekkel, de mindig meghaltak hamar... Aztán jött a Cs-zés, ott szokás valami rendeset venni, így kezdtem el Sennheisereket vásárolni. Azok bírták nagyon sokáig, és bszdki, a hangja... A hd515-öm 6éven át bírta a ráülést, a kábelén 120000x ment át a forgószék, mindent kapott, amit elképzelni csak el tudsz. Ma már képtelen lennék nagyon szar hangú fejessel létezni.

Ez a pioneer azért jó btw, mert relatív dinamikus a hangja, a mély pl. brutális, cs-hez az eq-t lekell vennem. De ami a legnagyobb erőssége az a kényelem. a 30ezer forintos sennheiser kényelmetlenebb volt. Ez 1-2 napot úgy tud a fejemen lenni, hogy észre sem veszem.:)

2015. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!