Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki segítene összerakni...

Valaki segítene összerakni egy jó konfigurációt?

Figyelt kérdés

Nézegettem egybe pc-ket, találtam is olyat, ami jó lenne, de mindig azt hallani, hogy olcsóbb, ha magam teszem össze. Ami fontos lenne:

4 mag 4 GHz felett (ha van ilyen, én csak 3.7-esbe futottam bele eddig, esetleg a mag is lehet több, de ami elsősorban fontos, az a minél magasabb frekvencia)

2 terrás hdd

8 giga ram

A videokártyát nem tudom, néha napján szeretem játékra adni a fejem, jó lenne ha tudna ilyen szinten is valamit és ha nem vagyok teljesen laikus a témához a többi dolog ehhez is jó lenne.


2015. jún. 26. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

HÁZ ebből a listából. (8-10 ezerig)


Modecom Tres

Raijintek Arcadia

Deepcool Tesseract BF

Modecom Haka

Mars Gaming MC3

Sharkoon VS4

Xigmatek Mach

Aerocool GT Advance


Super Flower SF-450W gold táp - 19E

Gigabyte GA-Z97P-D3 alaplap -25E

Intel Core i7-4790K processzor -99E

DeepCool GAMMAXX 300 processzor hűtő -5E

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez -15E

2x8gb HyperX 1866 CL10 memória -33E


Ez 205E, kiszállítva 207E pcx.hu oldalról.


A beépített IGP pár játékot elvisz, ha kevés, vegyél hozzá minimum egy GTX750 1gb vagy R7260X 1gb videókarit (full HD-ra talán inkább 2gb verziót), 33E körül vannak és akkor is megvagy 240E-ből.


Erősebb számítási teljesítményű gépet pedig ennyiből nem kapsz.

2015. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha még sok ez így, akkor

Chieftec CTG-500W oem táp (4E)

Hűtő ráér használod a gyárit (5E)

2x4gb HyperX 1866 CL10 (16E)


Így akkor 25E-el olcsóbban veheted és később bővíted, táp kivételével mert ez is jó csak kevésbé hatékony. (memóriából nem tudom mennyi kell neked, írtam 2x8gb-ot, nem tudom mennyire memória igényes amit számolsz, de ha elég 2x4gb is, akkor ok)

2015. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!