Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya beszerelés?

Videokártya beszerelés?

Figyelt kérdés

A számítógépemben egy AMD A10 6700 processzor van ami ugyebár már eleve tartalmaz APU-t. Viszont szeretnék beszerelni egy Sapphire R7 260x-et....


Az alábbi kérdéseim lennének:


1) Első lépésként eltávolítom az előző videó drivereket?


2) Igazából ez lenne a legfontosabb, mert ebben nem vagyok biztos: Valamit le kell tiltani vagy be kell állítani a BIOS/UEFI-be, vagy felesleges, enélkül is működni fog valószínűleg?


3) Miután eltávolítottam a régi drivereket, csak egyszerűen behelyezem a videókártyát, és felrakom hozzá a legújabb driver-eket?


2015. jún. 25. 03:18
 1/4 A kérdező kommentje:

2) + még annyit hozzá tennék, hogy ezzel kapcsolatban a bios-ban egyetlen dolgot találtam:


(NÉmet nyelvű)


Erweitert menü:


-Bus ????? (most nem tudom mi volt ideiírva):

1) PCI SERR#-Generierung

2)PCI/VGA-Paletten-Snooping

3)Aktiviert (Erre van most beállítva)

4)Deaktiviert

2015. jún. 25. 03:56
 2/4 gustty ***** válasza:

Ha már ott vagy, és tudsz német nyelven akkor válaszd a deactiva sort.Evvel az alaplapit kizárod.

De inkább keress hozzáértő emberkét(ne vérpistike szomszéd, mert Ő sem tudja), hanem igazi szakembert.

2015. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alaplap kézikönyvében valószínűleg részletes leírást találsz, de elvileg automatikusan felismeri a diszkrét videokártyát.

Ha mégsem, akkor a BIOS-ban elsődlegesnek kell beállítani a PCI-E kártyát.


Új video driverre szükséged lesz, de kb annyi mint ahogyan a 3. pontban leírtad.

2015. jún. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is APU-m van, nem kellett állítgatni semmit. berakod a PCI_E sínbe a vga-t, rákötöd a monitort és máris onnan megy majd a kép.

Az apu gpu-i meg közben pihennek, hisz az ő kimenetükön nem lesz vételi jel.


Drivert nem kell leszedni, viszont az r7 260x-ét fel kell rakni.

2015. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!