Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Scannerre és nyomtatóra van...

Scannerre és nyomtatóra van szükségem, milyet?

Figyelt kérdés
Otthoni használata kell, de valami jobb, aminél nem 2 perc egy oldal kinyomtatása illetve scannelés. Valami egybeépítettre gondoltam, de fogalmam sincs milyet érdemes venni és mennyiért. Kérlek segítsetek!
2010. márc. 1. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a lézeresek gyorsabbak,de azért tintasugarasnál a minőséget leveszed vázlatra(szövegnél ez is jó)akkor azért elég fürgén fog nyomtatni.

Az, meg hogy milyen multifunkciós készüléket?Hát sztem nem a márka a lényeg,hanem hogy olyat válassz amibe a legolcsóbb a patron.

(általában az olcsó multifunkcionális készülékekhez drágább a patron)

2010. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizony, ezeknél a tintasugarasoknál már rég nem a nyomtatás sebessége és minősége a szűk keresztmetszet, hanem a patron ára. Egy drágább Epson vagy Canon gép jó megválasztásával feleannyit fogsz patronra költeni, mint egy olcsó HP-val.
2010. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!