Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valami baj a tapegysegem...

Lehet valami baj a tapegysegemmel?

Figyelt kérdés
tehat ez egy cooler master 500wos tap. nemreg valami egy nagyon kicsit pukkant de az se biztos h a tap beneztem a tapba a kondiknak semmi baja de forumokon azt irtak ha a kondi puposodik akkor az veszjoslo (ly) lehet de ebbe a tapba is ami nekem van abba is haat..ilyen pup szeruek mintha egy fel kor lenne bekotve az egyiktol a msikig uj a tap nagyon felek

2015. jún. 19. 21:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nem fustolt nem volt egett szag
2015. jún. 19. 21:47
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a cooler master átlag termékei (házak ventik tápok) elég ratyik, szóval igen, lehet baj, és így már mindenképp cserélném.
2015. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de nincs mibol venni ujat kerlek mond el mibol kovetkeztetsz arra h rossz a tap hiszen a gep megy :-( :'(
2015. jún. 19. 21:53
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha mégis volt valami pukkanás, akkor valahol el kellett durrannia valahol egy kondinak.

Szét is szedted a tápot, vagy csak "belenéztél" a ventinél?

Alaplapon nincs jele eldurrant kondinak?

2015. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja amúgy azt kifelejtettem, hogy közöld velünk milyen is az az 500-as CM táp?
2015. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az van rairva w/pfc
2015. jún. 19. 21:56
 7/17 A kérdező kommentje:
csak atneztem a gep hatuljanal pill szet szedem a gepet 3 perc
2015. jún. 19. 21:57
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a kondikat ki lehet cserélni és az is megoldja ideiglenesen a problémát, ha tényleg szükséges és gond van, az legyen a B terved, de ilyen pukkanások meg púpok után (ha tényleg a táp volt) cserélni kéne nem pedig foltozni, lehetőleg még mielőtt elront valamit a gépben.
2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 :)


tipuskodja kelene a cimkejeroll ez bent van a gephazban nem a hatuljan


ha nics cimke sehol rajta, akor meg talan hamisitot cm tap se lehet

mibol ondolod hogy cm akor?

2015. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 ja ok


hat pedig muszaj lesz, ha maskor nem mikor tonkre megy, de hibasan mar ketes hogy nem vagja majd haza gepet is, vagy mar most is azt teszi lasan es titokban...

2015. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!