Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem látom a fájlt a HDD-men,...

Nem látom a fájlt a HDD-men, de a helyet foglalja?

Figyelt kérdés
Az van, hogy átvittem a HDD-met egy másik géphez, ott ráraktunk kb 70 gigát. Ezután hazahoztam a hdd-met, és itthon nem látom a mappát és a fájlokat, de a helyet viszont foglalja. Ezt hogy küszöböljem ki és miért van ez? (Formázást először elkerülném)

2015. jún. 6. 18:34
1 2
 11/15 kszk2 ***** válasza:

Szerintem telepítsd a CCleanert és futtasd le a Szabad terület törlését (Eszközök->Meghajtó tisztító)


Itt a Slim verzió amiben nincs Addvare

[link]

2015. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És azzal mire megyek?
2015. jún. 11. 16:46
 13/15 kszk2 ***** válasza:

Törli az elméletileg törölt de még ott lévő fájlokat

A HDD-n néha ott marad egy mappában (Általában rejtett és @ vagy valami hasonló az eleje és rejtett.

2015. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 kszk2 ***** válasza:

Amúgy a fájlokat áthelyezted vagy másoltad és törölted?

Ha másoltad és törölted valószínűleg a lomtárban vannak (Vagyis annak a rejtett mappájában).

2015. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak simán másoltuk, nem töröltük le. Aztán most csinált egy olyat, hogy restartoltam, windows update befagyott (ez mellékes), és restart után pedig látta a fájlokat, és most rendesen működik. (Az első alkalommal is próbáltam restartot, de ott nem működött.)
2015. jún. 13. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!