Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért van ez? üres helyi...

Mért van ez? üres helyi lemezen mi foglalja el mégis a helyet?

Figyelt kérdés
30gb helyet foglal a "semmi".üres mappa lomtárbol is mindent töröltem.az érdekelne hogyan lehet visszanyerni a helyet és mi foglalja el?
2012. okt. 6. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Megjeleníted a rejtett fájlokat és kiderül. Ha formázod akkor is üres lesz...
2012. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem 500 GB-os eszközről van szó? A valódi kapacitása 465 GiB, így nem tűnt el az a 30 GiB mert eleve nincs is rajta.
2012. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem 250gb-os amiből alapbol 15jön le azt tudom de C D E F-en is eltünt hely pedig E F-en egy db fájl sincs.valaki magyarázza el érthetően mert elég hülye vagyok én ehhez.köszi
2012. okt. 6. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
A 250-ből 17 GB "jön le". Ha a partíció üres akkor fent leírtam, mit tudsz tenni...
2012. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehetne kicsit részletesebben?mint irtam ez hogy rejtett fájlok meg formázás ez nem sokat segit igy önmagában.nem találtam ilyen opciót.az sem segit hogy pont most vettem ezt a gépet w7-el és eddig xp-t használtam szal most semmit nem találok meg.
2012. okt. 6. 15:50
 6/6 A kérdező kommentje:
ccleanert futtattam de csak 1,3gb-al lett több igy is.
2012. okt. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!