Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi foglalja ezt a rengeteg...

Mi foglalja ezt a rengeteg helyet a C:-n?

Figyelt kérdés

Valami nagyon felzabálta c:-n a helyet és egyszerűen nem tudok rájönni hogy mi lehet.

Windows 7 Ultimate 64bit SP1-em van.

Nem tudom hogy ez normális-e de nekem a "Windows" mappa a c-n 23gb-t foglal.C: kapacitása 76 gb.Tehát így van 53 gb.Az összes többi mappa a c-n kivétel a felhasználók mappa és beleértve mind a két program files-t foglal 9gb-t.Tehát így van 44 gb.Ha rákantintok a felhasználók mappaára jobb egérgombbal és ott hogy tulajdonságok azt írja hogy 26 gb-t foglal.Még így is ha ezt levonjuk legalább 18 gb szabad helynek kéne lennie ennek ellenére csak 3gb-van és piros.A másik érdekes dolog hogy még ott 26gb-t írt a felhasználókra benne van az én fiókom mappája egy általános jogú felhasználói fiók a vendégeknek de nem vendég fióknak van beállítva(az utóbbit szinte soha nem használjuk,enyém egyébként rendszergazda),Nyilvános nevű mappa és egy UpdatusUser nevű mappa.A vendégeknek fenntartott fiók mappája 2 mb-t foglal.Az UpdatusUser is kb ennyit.A nyilvános 4 gb-t.Eddig oké.Ha itt rákantiottok hogy tulajdonságok az én fiókomnak akkor 22gb-t ír.Viszont ha belemegyek.Ugye itt képek zenék és videók vannak.Itt kijelölök mindent és tulajdonágokra megyek már csak 15gb-t ír.És valami így is foglalja a helyet,a c:-m már hetek óta piros.


2012. nov. 24. 07:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni hogy mióta szeptemberben feltettem a windows 7-et azóta csak a fiókom mappájába tettem zenéket képeket stb.-t meg a c:-re telepítettem az alapvető programokat mint vírusírtó,böngészők stb.Az összes játék meg film mind a d:-n vannak.
2012. nov. 24. 07:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem árt a rendszer visszaállítási pontokból szanálni és a Appdata\Local\Temp mappábol a retket kiüríteni.
2012. nov. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küld rá egy CCleaner-t. Cseppet sem meglepő, hogy ekkora a windows mappa, pláne egy 64 bitesnél. Nálam is 24 GB-os...
2012. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!