Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret válasszam?

Melyik egeret válasszam?

Figyelt kérdés
Új egeret szeretnék vásárolni, hobbi szinten játszok minden stílusú játékot, ami épp tetszik. eredetileg 10-15 ezret akartam rászánni és ennek tekintetében válogattam. Néztem például a Sharkoon Draconia egeret, viszont azt olvastam hogy gyorsan tönkremegy. Ha már vásárolok, olyat szeretnék ami jó ideig bírja és inkább rászánok még néhány ezer forintot. Tehát a végén ezek maradtak képben: SteelSeries Rival és Sensei, Razer Imperator és Abyssus. MIndegyikről olvastam hideget meleget (pl. Rival oldalán gumi elkopik, Sensei görgője hangos és recseg, rossz minőségű gombok, Razernél pedik a rossz minőségű mikrokapcsolók). Ezek függvényében nem tudtam dönteni. Nem lenne rossz pár extra gomb, de nem kell belőle 321123ezer, a kezem pedig (nagyon) nagy.

2015. jún. 5. 10:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy csórónak nincs 8 ezres egere, meg 370 ezres számítógép, saját autója. hulyegyerek...
2015. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
most hú de menő vagyok hűű, a számítógép asztalom 35 ezer volt hűű de menő vagyok juuuj, a tv amit tavaly elött vettem 170 ezer ft juujj de menő lettem, a gépem 370 ezer juujj, de nincs 30 ezeres egerem hűű zsugori és csóró vagyok/ juuuj..
2015. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Őszintén szerintem irtózatosan nagy barom az aki nem profi gamer és képes 4 ezernél drágábban egeret vagy billentyűzetet venni.
2015. jún. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme 30 milliót kiadni egy Audira vagy BMW-re, mégis vannak egy jó néhányan, akik megteszik. Ha megengedheti magának, miért ne? Kinek fáj az, hogy valaki mire költi a becsületes munkával megkeresett pénzét?

Van, aki napi két órát internetezik meg lövöldözik a gépén, és isteníti az A4Tech cuccait. Jól van, tegye. Csak ne állítsa azt, hogy a Suzuki sokkal jobb autó, mint az Audi, és mindenki hülye, aki olyat vesz.

Én 10-12 órát dolgozom a gépen, és létfontosságú, hogy minőségi perifériáim legyenek, a hatékonyságom és egészségem érdekében. Egy jó monitor, egér, billentyűzet, fejhallgató, asztal, szék olyan pluszt jelent, ami minden pénzt megér. Pl. amíg hagyományos billentyűzetekkel dolgoztam, a kezeim teljesen kikészültek a nap végére. Amióta mechanikuson gépelek, feleannyira sem fáradok el. A kezem nem kap görcsöt az ergonomikus egéren. Satöbbi.


Amúgy az is érdekes, hogy az 50-100 ezres telefon senkinek sem drága, de egy 20 ezres egér vagy billentyűzet miatt elmondják az embert mindennek...

2015. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egy audi többször robban le mint egy szaros suzuki!
2015. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Ezek szerint neked Audid van.
2015. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!