Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret válasszam ezek...

Melyik egeret válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Mi a különbség a Bloody V3 és a V3m között?

Indokot is kérek.

Előre is köszi



2015. máj. 28. 15:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
nekem volt a4tech x7 750bk eger akkor a4tech v8 bloody/v3 bloody nem rossz az utóbbi kettő sem de nálam az x7 jobban befutott valamivel precízebbnek bizonyult amit lehetetlen lett volna belőni az is belőttem vele cs go -ban !
2015. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és a A4-Tech Oscar XL-747H az milyen lehet?

+még az lenne a kérdésem ,hogy a Bloody V3nál a görgő alatti 3 gomb az mit csinál?azt tudom ,hogy színt vált de azon kívül?

2015. máj. 28. 15:53
 3/33 A kérdező kommentje:
Még annyit a BLoody V3-hoz ,hogy van benne Auto Rescroll funkció az igyenes?és az alapból benne van?mert nem szeretném ha pl e miatt bannolnának csgoból :D
2015. máj. 28. 15:56
 4/33 anonim ***** válasza:
Lényegében magát az A4-tech márkát is nyugodtan felejtsd el, kacatok. Ha mindenképp ezekből kell választani akkor a 710-est, annyi pénzért még nem kár, plusz az nyomokban érdemi egeret is tartalmazhat. Ennyiből inkább Logi G100s.
2015. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
mi a bajod az A4tech-el?Én eddig csak jókat hallottam róla...
2015. máj. 28. 17:55
 6/33 anonim ***** válasza:
sokaknak az a baja vele hogy low sensen játszóknak elméletileg nem elég jó! bár én játszottam low sensen is és ott is jó volt .amúgy a v3-ban gyakorlatileg egy kinzu v2 optika van de nekem még sem volt az igazi :d
2015. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
A v3nál a görgő alatti gombok mire szolgálnak alap beállításoknál?
2015. máj. 28. 20:08
 8/33 A kérdező kommentje:
és mi a különbság a sima v3 és v3m között?
2015. máj. 28. 20:09
 9/33 anonim ***** válasza:

Az A4-technél a rossz anyaghasználaton és a vacak szenzorokon kívül semmi gond nincs. Ahogy fentebb már említették, tényleg a Kinzu V2 féle Pixart PAW3305DK szenzor van ebben is, mindkét helyen max szódával. Persze függ attól is mennyire vagy jó játékos, vagy mennyire gondolod komolyan a játékot, mert egy szint felett rengeteg szerep jut az egérnek is. Persze fps-ben értem, ott is a komolyabb kategória, egy BF-nél szinte mind1 is.

# 7 A görgő alatt ilyen idióta tüzelési módokat lehet váltani, a gyártó oldala szerint sima, 2 és 3x.

# 8 Ezt viszont nem tudom sajnos.


Viszont, ha már 7-8 körül is kiadnál egérre nem érdemes ezekkel foglalkozni, egy Logi G100s vagy egy Roccat Lua is kijön az árból, mindkettő sokkal jobb választás mint ezek.

2015. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
konkrétan jó az anyag használat az a4tech egereknél mert mondom nem 1-2 darab volt a kezem alatt nagyon minőségi a tapintásra és az össze állítással sincs baj nem ropog recseg 1 év után sem nyilván nem ütni kell ! a v3-nál nekem szerintem a súly vagy a súly eloszlás nem volt a megfelelő ! 350 gramm azért nem éppen könnyű hamar eltud fáradni a csukló vagy a kar főleg ha még valaki furcsán is tarja a kezét az asztalon .illetve egy könnyebb egérrel hamarabb lehet rántani is mondjuk sniperel/awp-vel . emlékszem elkezdtem játszani a cs go-t és 100-200 órával tudtam olyanokat lőni amiket most nem tudok 1100 órával régi kis x7 -esem nincs közöttünk látszik ! :((
2015. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!