Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik egeret válasszam?

Melyik egeret válasszam?

Figyelt kérdés
Új egeret szeretnék vásárolni, hobbi szinten játszok minden stílusú játékot, ami épp tetszik. eredetileg 10-15 ezret akartam rászánni és ennek tekintetében válogattam. Néztem például a Sharkoon Draconia egeret, viszont azt olvastam hogy gyorsan tönkremegy. Ha már vásárolok, olyat szeretnék ami jó ideig bírja és inkább rászánok még néhány ezer forintot. Tehát a végén ezek maradtak képben: SteelSeries Rival és Sensei, Razer Imperator és Abyssus. MIndegyikről olvastam hideget meleget (pl. Rival oldalán gumi elkopik, Sensei görgője hangos és recseg, rossz minőségű gombok, Razernél pedik a rossz minőségű mikrokapcsolók). Ezek függvényében nem tudtam dönteni. Nem lenne rossz pár extra gomb, de nem kell belőle 321123ezer, a kezem pedig (nagyon) nagy.

2015. jún. 5. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%

Én ezt használom: Jó a fogása, minőségi,6200dpi, semmi kopás semmi hiba, tökéletes! Én 8500ft-ért vettem.

[link]


Sajnos a többit nem ismerem, de úgy hallottam hogy a razer az egy nagy jó márka, vagy nézz körül az x7 szériáknál azok is megbízhatóak.

2015. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Bocsi: GIGABYTE THOR M7 :)
2015. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha hobbi szintű játékos vagy, akkor bármilyen egér jó. 10-15 ezer nálam már bőven felső kategória. Van 15 éves, billentyűzettel együtt vett Genius tök alap egerem, azóta sincs semmi baja. Meg van egy Canyon szintén pár ezer forintos, ennek se, pedig ez nem 2 hetes.
2015. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#1

Az x7 egy budget kategóriás márka volt mindig, ha már 10 felett vásárol, akkor semmiképp sem ajánlanám azt(4-6 körül mindegy, ott úgysincs normális).


3-4 hónapja cseréltem egeret, ugyanúgy 15 körül akartam eredetileg vásárolni, de konkrétan semmit nem találtam ami megfelelő lett volna(nem voltak túl nagy igényeim, állítható, 2000 feletti dpi, oldalsó előre\hátra gombok, meg ne menjen tönkre egy év után). Vezeték nélküliben találtam csak olyat, ami megfelelt ezeknek, és az árba is belefért(18k), de nagyon megbántam, nem elég pontos, a kis mozgásokra nem reagál megfelelően(egy logitech mx performance egérről van szó, a szenzoráért mindenki borzasztóan odáig van, azt gondoltam, hogy a pad hiánya az oka, vettem egy komolyabbat, az ugyan sokat javított a helyzeten, de kis gombokra kattintani most is nehézkes). Szóval konkrét típust nem javasolnék, csak azt tanácsolom, hogy vagy 10-11 magasságában nézelődj, vagy 25-30, ami közötte van az nem éri meg a felárat. Illetve a gigabyte mx800 at(vagy 8000, nem emlékszem már pontosan) ívesen kerüld el, jó, ha minden negyedik embernél megfelelően működik.

2015. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tök butaság amit írsz!:) Az X7-es egerek igenis jók, nekem volt anno kettő is 7-8 ezer forintosak még 4-5 éve, egérpadon használtam játékra, kisúlyozhatóak voltak és nekem az ég világon semmi bajom nem volt velük.. igaz telefonálni nem tudtam velük, de játszani meg internetre nagyon jók voltak és most is azok, az a thor m7 amit most használok 1 éve vettem 8000ft környékén és ezt meg egyenesen szeretem:) Teszi a dolgát, jó a fogása és pontos, nem kopott meg hibátlan letisztult. Felesleges 25 meg 30-ért egeret venni:) Köszi a lepontozást semmiért. Viszonzom a gesztust;)
2015. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Panda Péter ***** válasza:
[link] esetleg?
2015. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egy Keep Out X4 egeret használok, még háromengyed éve vettem 6200ft-ért. Kifogástalanul működik, több fokozatban skálázható a DPI.

Egy X2, vagy egy X4 neked is bőven elég lenne hobbi szintű játékra. Én az enyémet World of tanks, Gta V, Diablo III alatt használom/használtam.


Egyébként meglepő, de az auchanos 600 ft-os egér volt életem legjobb vásárlása. 2 év alatt sem ment benne semmi tönkre, megbízható igáslóként tette a dolgát :) Ráadásul kézre állt, a 800 dpi-jéhez képest pontos volt, javarészt skyrim és world of tanks alatt volt használva.

2015. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A Razer elektronikailag és szenzorilag nagyon jó, de összeszerelés terén egyre gyengébb. Minden minőségi alkatrészt (kapcsolók, kábel) lecseréltek noname kínaiakra, a görgő mindegyiken lötyög, a ház nyikorog, ha megszorítja az ember.

Nem tudom elképzelni, mit csinálnak az emberek a Rivallal, hogy lekopik róla a gumi. Én egy évig nyúztam, de semmi kopást nem tapasztaltam rajta. Igaz, nap mint nap látok olyan kontrollereket, aminek az analóg karjairól lekoptatták a gumit, nekem meg még az eredeti Playstation 1-es irányítóm is makulátlan-biztos én vagyok túl óvatos. Ha nagy kezed van, mindenképpen a Rivalt ajánlom.

2015. jún. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5

Mondod ezt azért, mert még képen sem láttál 25-30k s egeret.

2015. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9: A csórók és a zsugoriak mindig megmagyarázzák, hogy miért fölösleges minőségi termékeket venni, mikor az eldobható sz**ok ugyanolyan jók (sőt, még jobbak).
2015. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!