Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Éppen PC-t szerelek össze és...

Éppen PC-t szerelek össze és véletlenül leöntöttem sörrel az alaplapot. Így ez kuka? Vagy ha megszárítom működni fog?

Figyelt kérdés
Most szárítom hajszárítóval. Mikor merhetem beüzemelni?

2015. jún. 3. 01:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én adtam egy negatív értékelést mert én meg ebben dolgozom és nem először csinálok ilyet


[link]

2015. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Adjál. Én meg flex-szel szoktam dolgozni néha, most akkor a flex sem árt a lapnak?

G.

2015. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tundikie: a baj jellemzően a hőtágulással van (rideg forrasztások esetében problémát okozhat), illetve hogy az elektronikai alkatrészek adott hő-stressztűréssel rendelkeznek. Ha nem sugárzó hőt (számítógépházban fennálló hőfok), hanem kontakthőt (direkt forró levegő ráfújás) kap egy alaplap, ott bizony károsodhatnak az alkatrészek, nem ahhoz van méretezve. Ehhez tudni kellene, hogy az alaplapgyártók pl milyen minőségű alkatrészekkel dolgoztak.
2015. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

az alaplap szinte egésze forró levegős forrasztással készül,mivel sok rétegű nyák,így a legkönnyebb a felület szerelt technika...illetve miután a ba*zomnagy géppel beállítják a helyükre az ICket és a bi$zemba$zom dolgokat,utána nem esne neki jól egy hőlégfúvó,mert elmozdulhatnak a cuccok,ezért kemencében sütik ki.

Ennek ellenére én nem nagyon meglegítgetném...Max egy hajszárítóval messziről fújnám,hogy cserélődjön fölötte az alacsony páratartalmú meleg levegő,így sokkal jobban tud párologni...

2015. jún. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!