Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Éppen PC-t szerelek össze és...

Éppen PC-t szerelek össze és véletlenül leöntöttem sörrel az alaplapot. Így ez kuka? Vagy ha megszárítom működni fog?

Figyelt kérdés
Most szárítom hajszárítóval. Mikor merhetem beüzemelni?

2015. jún. 3. 01:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy haverom tejjel öntötte le, kuka volt. Nem valószínű, hogy túlélte a sörös találkozást, legközelebb óvatosabban :)
2015. jún. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én inkább rengeteg rizsbe tenném bele 1-2 napra.
2015. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Alapos törölgetés valami antisztatikus ronggyal,esetleg gumikesztyűben,javaslom a ram foglalatokat fültisztítóval,és egyéb más ilyen helyeknek az alapos kipucolását,főleg ott ahol érintkező van,és mindenképp vár 1-2 napot,amíg újra bekötöd.Ja és csatlakozz valamilyen felekezethez egy két imára...De amúgy nem tartom annyira lehetetlennek hogy még használd...
2015. jún. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Komolyabb LGA1150-es lapok egyébként csepp és páratűrőek.
2015. jún. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugi megszárítod és jó lesz
2015. jún. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Hajszárítóval elektronikát/műanyagot fújni a világ legostobább dolga, a sörtől nem lett volna baja, de ezzel simán kinyírhattad. Hagyni kell kiszáradni, magától. Ha egy vödör vizet öntesz rá, akkor sem lesz semmi baja, ha kiszárad mielőtt legközelebb bekapcsolod.
2015. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nem volt áram alatt, semmi baja sem lesz. Bár sörtől is függ. A barba sörök ragacsosak lehetnek, amelyekben van karamell. A hajszárítózás azonban a tesztelt tűrési hőmérséklet fölé viheti az alaplapot, elengedhetnek a ragasztások, forrasztások, megsülhet a finom elektronika (szélsőséges esetben)
2015. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 6/7 Gondolom maga nem szakmabeli ?? mert most maga is butaságot mondott.

Hallott maga a forró levegős forrasztásról? na az picit erősebb mint a hajszárító

2015. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8, na és mi készül így egy lapon? A hajszárító is simán kitol 80 fokos levegőt, ami meg szépen megolvaszthatja a nem meleg tűrő részeket.

G.

2015. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6 os vagyok, azok, akik lepontoztak nem tudom melyik részébe kötöttek bele. Az egyik rokonom nagykerben dolgozik, néhány éve egy rohadt nagy esőzésben betört a pinceablak, és kb térdig ért a víz. Hagyták száradni a cuccokat egy hétig, és minden tökéletesen működött(nyilván a dobozokat bukták, de az volt a kisebb gond). Az alaplapokat meg nem akkora hőre tervezik, amekkorát egy hajszárító kitol magából, magától értetődő, hogy nem is bírja.
2015. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!