Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon r9 290x vs Gerforce...

Bence2601 kérdése:

Radeon r9 290x vs Gerforce GTX 970?

Figyelt kérdés
Néztem mindkettőt viszont a gtx 970 a több játékban nagyobb fps-t ad mint a radeon, de a hitman absolution (bocsi ha rosszul írtam)-nél volt az hogy szinte végig 20 fps fölénybe volt a radeon. [link] Szerintetek melyik a jobb?

2015. jún. 2. 07:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

R9 290X-re szavazok.

Egyrészt a fent említett 3,5gb jelenség miatt, másrészt a kártya felépítése miatt időtállóbb lehet. Pont a nagy sávszélesség irányába fognak menni a dolgok, nem úgy, mint a Maxwell.

2015. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogy lehet hogy ugyan olyan árba vannak a 512 bites radeon meg a 256 bites gtx? Azt láttam hogy kevesebb a memória órajel meg a gpu órajel a radeonnál, viszont annyival hogy ennyire levitte az árát? Azthittem az 512 bites jóval drágább...
2015. jún. 2. 14:52
 13/13 anonim ***** válasza:

teljesen más architektúra, felesleges összehasonlítani őket az alapján, hogy hány bitesek és milyen órajelen járnak.


Egyébként én a helyedben megvárnám az új Radeon szériát. Hamarosan megérkezik.

2015. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!