Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én vagyok hülye vagy ezek...

Én vagyok hülye vagy ezek tényleg össze-vissza kamuznak. Több ki lent?

Figyelt kérdés

Értek a procikhoz, nem is terveztem tőlük vásárolni csak érdekelt az árujuk. De mikor olyat olvadok, hogy az A10 7850k felér egy i5-el! Meg, hogy az jó minden mai játék magas minőségű futtatására. De jó a reklám dumájuk. Vélemény?Itt a gép: [link]

ar.html



2015. máj. 30. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A pc-outlet.hu-val ellentétben nem hazudnak csak nem teljes az igazság! :)

Valóban, a tesztekben utolérheti az i5-t (pláne ha húzva van az AMD) de ugye kérdés melyik típust.

A "mai játék" is egy tág kifejezés, tehát van amelyiket simán viszi az APU. Nyilván nem egy GTAV-re gondolnak.

A "ne vegyél előre összerakott gépet" az itt is igaz természetesen.

2015. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És persze attól eltekinthetünk, hogy a játékok esetében még mindig nem előnyös a 8 szál, mert nem használják ki a fejlesztők sajnos. Ezért az intel jobban muzsikál, mert szálanként erősebb.
2015. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyit hozzátennék,hogy megfelelő hardverkörnyezetben egy 7850K fullHD-n viszi a GTA 5-t,úgy hogy 1-2 szűrőt be is lehet kapcsolni,egyébként a grafikai részletesség lowon.


900p-n akár feljebb is vehetünk egykét dolgot,720p-n meg főleg.


GTA5 ilyen szempontból nem jó példa.

2015. máj. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem játszom így lehet a példa nem volt jó, de a lényeg ugyanaz.. :)
2015. máj. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem erről csak az tud igazi véleményt mondani,aki kipróbálta.

lehet bármilyen erős egy szálon a processzor,ha nincs olyan videokártya a gépben,ami a mai játékoknál szinte kötelező.

7850k-ba r7 265-ös van integrálva,ha a gépbe a ramok is megfelelő sebességgel rendelkeznek,akkor az apu integrált r7-ese bármit el tud futtatni,ellenben az intel integrált gpu-jával.

2015. máj. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szürekimportos cuccokat áruló bolt, kétes garanciával, olyan, mintha nem is lenne, nem szabad innen vásárolni.
2015. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő szerintem út közben eltévedt, és a 8 magos FX-ekről kezdett el beszélni.

Ezek i3 alatt teljesítő cuccok, bennük meg egy HD 7750-7770-nek megfelelő teljesítményű IGP-k vannak. + a DDR3 limit


A tuningoláshoz meg sok sikert. A gyári hűtője egy ősi kocka kávédaráló, ami alapból sem képes rendesen hűteni azt a procit. Ezeket inkább alulfeszelni kell, mert 1,4 Volt feletti gyári feszültségen futnak.


Azért azt is hozzátenném, hogy a játékok első sorban a videokártyától függnek, és még a leggatyább VGA-kból is meglepően sokat ki lehet hozni. (saját tapasztalat™)

2015. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt nem is tudtam,hogy 8-szálon dolgozik az A10.Szerintetek milyen lesz az AMD Zen?
2015. máj. 30. 11:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert nem dolgozik 8 szálon,csak 4 szálon.


2 modulos,4 szálas/4 magos APU


És az integrált sem R7 265.

R7 250 szintje az IGP

2015. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Abból is csak a ddr3-as!
2015. máj. 30. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!