Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ingadozik ennyire az...

Miért ingadozik ennyire az fps számom? Még ha nem is játszok, csak alapon van a gép, akkor is 5%-ról felmegy 90% meg 100%-ra! Végig futtattam a trojanhunter nevű programot, de egyetlen vírust sem talált! Miért van ez!

Figyelt kérdés
OP.rendszer:Windows 7 ultimate edition 64bit
2010. febr. 25. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

a trojan hunter semmit nem ér, le is törölheted akár...


ha nem játszol az asztalon nincs mi ingadozzon, te a proci használatra gondolsz szerintem. Nézd meg a feladatkezelőben mi használja a procit, kehet hogy frissítés, lehet valami féreg.


egyébként milyen a konfigod? lehet kevés a win7nek...

2010. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké,akkor milyet javasolnál?A nod 32 és az avast-on kívül?Am lehet a frissítések miatt van,mert legutóbb amikor újratettem a gépet,az elején semmi baj nem volt,és amikor kikapcsoltam,vmi "frissítés 0-100%-ig,várjon,ne kapcsolja kia gépet"<-ezt írta ki,és amikor bekapcsoltam,akkor elég szarul mentek a játékok!És igen,a cpu kihasználtság-ra gondoltam!

Gépem:geforce msi n9600gt 1gb gddr3 shader detail 4.1 dx10,amd athlon 64 3200+ 2ghz,2gb ddr1 ram,320gb hdd 16mb cache.

2010. febr. 26. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:

"frissítés 0-100%-ig,várjon,ne kapcsolja kia gépet"


Ez azt jelenti, hogy be van kapcsolva az Automatikus Frissítés. Szereti a háttérben letöltögetni a Windows frissítéseit és azonnyomban fel is telepíti őket, ne mszámít, hogy játszol, filmezel, vagy akármi. Kikapcsolni a Start Menü > Vezérlőpult > Rendszer és biztonság > Windows Update > Automatikus frissítés be- és kikapcsolása.

2010. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!