Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon szaggatnak a játékok...

Nagyon szaggatnak a játékok pedig erős gépem van. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

CPU: intel Core i7 4770K

Hűtés: Corsair H110vízhűtés

MBO: AsRock Fatal1ty Z87 Killer

VGA: Nvidia Gtc 650ti

RAM: 2x8GB Team Elite DDR3-1600

Ház: CoolerMaster CMStorm Stryker SGC-5000W

Táp: FSP Aurum 800W ProH

HDD: Kindston 120GB SSD Now300

Seagate 1.0TB Sata3 SSHD

Toshiba 1.0TB Sata3 HDD


Ezt az egyik ismerősöm állította össze és azt mondta minden mai játékot ultrán futtat-De sokszor minimumon is szaggat a Battlefield 4... Pedig elvileg minden drivert meg ilyeneket feltelepített.Mi lehet gond? Annyit gyűjtöttem erre a gépre nagyon elkeserítő,hogy ennyi pénzért is ezt kapom... Lehet konzolt kellett volna választani?



2015. máj. 10. 13:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29, mi a baj halalfalo gépével?

Kérdező: Nagyon jól jártál, a 980 szana széjjel veri a 650ti-t játékok alatt.

[link]

G.

2015. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pár szó a gépről.


A ház szerintem szép, letisztult nem mellesleg modern.

750W tápot azért tettem bele, ha esetleg később több videókártyát szeretnél a gépben futtatni, állítólag ez akár a jövőben vegyesen is lehetséges lesz, nem lesz szükség azonos kártyákra.

Az alaplap egy erős, jó tuning lap.

A processzornál ebbe a foglalatban nincs és nem is lesz erősebb. Van hozzá egy hűtő, ami nem szab gátat a tuningnak, ha évek múlva rákényszerülnél :).

Memória 16gb, ami előreláthatólag amíg a gép meglesz, elég lesz bele játékra.

A GTX980-at azért nem javaslom, mert nagyon drága ahhoz képest, amit tud. Jobban jársz egy GTX970-essel, aztán amikor évek múlva kezd kevés lenni, cserélsz. De ha ezt cserélni "kell" majd, akkor a GTX980 is hasonló cipőben járna, hiszen alig 15%-al erősebb és van rajta +0,5gb vram.

Az ssd 240gb, mivel nagyobb ezért tartósabb is, arra azért már fér a rendszer mellé játék is néhány. A HDD 2Tb, adattárolásra való, ha szükséged lenne rá.



Na ez a konfig visz mindent mint a piros ász! :) 391E kiszállítva, de értelmes dologra már nem tudnám elkölteni a maradékot, inkább tedd félre a jövőre, VGA téren jön sok újdonság, majd egyszer valamikor cserélsz :)

Más nem szorulhat ebben a gépben cserére!

2015. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

ODD kimaradt, nekem is van, de évek óta nem használtam, azt se tudom működik-e.

Vettem egy kingston dtR3.0 G2 32gb pendrive-ot, arról telepítek wint, ha kell.

2015. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 12. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!