Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon szaggatnak a játékok...

Nagyon szaggatnak a játékok pedig erős gépem van. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

CPU: intel Core i7 4770K

Hűtés: Corsair H110vízhűtés

MBO: AsRock Fatal1ty Z87 Killer

VGA: Nvidia Gtc 650ti

RAM: 2x8GB Team Elite DDR3-1600

Ház: CoolerMaster CMStorm Stryker SGC-5000W

Táp: FSP Aurum 800W ProH

HDD: Kindston 120GB SSD Now300

Seagate 1.0TB Sata3 SSHD

Toshiba 1.0TB Sata3 HDD


Ezt az egyik ismerősöm állította össze és azt mondta minden mai játékot ultrán futtat-De sokszor minimumon is szaggat a Battlefield 4... Pedig elvileg minden drivert meg ilyeneket feltelepített.Mi lehet gond? Annyit gyűjtöttem erre a gépre nagyon elkeserítő,hogy ennyi pénzért is ezt kapom... Lehet konzolt kellett volna választani?



2015. máj. 10. 13:12
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,akkor félre olvastam csak konkrétan nem látok a dühtől... Nem hiszem el,hogy ennyi ideig gyűjtöttem,diákmunkát vállaltam és most olyan mintha azt az összeget konkrétan széttéptem volna.
2015. máj. 10. 14:05
 12/34 anonim ***** válasza:

Mint írtam, proci, vinyók, memória ok.


Ezek az áruk miatt zavaróak, de

Vízhűtés - elmegy, hátha majd komolyan tuningolni fogod.

Lap - elmegy, komolyabb tuninghoz jól jöhet.


Ezek viszont minden szempontból rossz választások,

Ház - Zalman Z11 Neo ház 19E. Tedd fel a tiedet hardverapro.hu oldalra, ha lesz rá jelentkező, cserélsz az árából, de ne add sokkal olcsóbban, inkább alkudjanak picit.

Táp - szintén add el, ha tervezel sli-t, azt csak Titan X kártyával érdemes, ami 300E. Ha nem tervezel, akkor XFX-450W táp helyette.


Ha el tudod adni ezt a két hardvert, tedd el az árát félre és amint kijönnek az új radeonok, akkor válassz vga-t magadnak, ősszel. Aztán eladod azt is, ami van most.


És lesz egy fullos géped!

2015. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Gábor_79 ***** válasza:
Egyáltalán nem pénzkidobás. Sokan örülnének ilyen gépnek, mert az a kártya sem használhatatlan. Csak tisztában kell lenni a korlátaival és az ultrát nem erőltetni.
2015. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Amennyibe ez került, nem szabadna hogy korlátja legyen. Szóval ne beszélj hülyeséget.


A házat meg a tápot lecseréli, aztán az árához hozzádob és vesz egy konfighoz illő kártyát, a mostanit meg eladja.

2015. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Ez márpedig röhejesen aránytalan és feleslegesen drága konfig, de nem ez volt a kérdés.

Nem tehetek róla, de mindig felb&sz, amikor valami kontár által szarul összeállított gép miatt hiszi azt a mezei júzer, hogy a PC nem is jó játékra, csak a konzol.

Kérdéshez: PONTOSAN milyen beállításokon akad? Más játékokkal csinálja?

G.

2015. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Hát a ismerősöd megérdemelne egy tockost az biztos...
2015. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tisztázzuk a dolgokat. A gép nagyon is jó, csak nem játékra. Ugyanis játékra a videokártya a legfontosabb. A GTX 650 Ti egy 2012 őszén megjelent középkategóriás videokártya, ami a mai játékokat legfeljebb medium, de sokszor még közepes grafikán sem viszi. Ha a videokártyát lecseréled egy GTX 970/GTX 980/R9 290X videokártyára, akkor lesz egy qrva jó géped, ami ultrán 60fps fölött viszi és fogja vinni a játékokat még pár évig. És legközelebb légy szíves a saját érdekedben írj ki egy kérdést, hogy "ez milyen gép lenne", mi megmondjuk, hogy ez így aránytalan (vagy szar, ahogy jobban tetszik) és összeírunk egy sokkal jobbat, akár olcsóbban is. Most hogy már megvetted a gépet, sincs minden veszve, a többiek már leírták, hogy mit kell tenned.
2015. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Geniuseus minek kell mezei júzernek nevezni? Szimplán nem értettem miért akad (mivel nem értek a hardverekhez) ezért kérdeztem,hogy lehet a konzol jobb választás lett volna.Tehát ezzel azt mondtad,hogy mivel hülye vagyok az informatikához én egy lúzer paraszt vagyok? Komolyan minek kell a döglött oroszlánba még egy jó nagyot belerúgni?Szerinted nincs most nekem elég bajom?
2015. máj. 10. 14:54
 19/34 A kérdező kommentje:

# 12

Rendben megcsinálom,remélem akad rájuk majd érdeklődő.Köszönöm a segítségét Geniuseus-en kívül mindenkit felpontoztam.

2015. máj. 10. 14:56
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Geniuseus nem rossz indulatból írta, szerintem félreértelmezed. A haverodat húzta le.


Hardverapro oldalt sokan nézik, szerintem elkel minden, csak írd ki a mostani új árát, mennyi ideje van meg, garancia mennyi van rá.


A tápra szerintem hamarabb ráugranak, de majd meglátod. Majd írd ki, mit sikerült tenni :)


De VGA-t csak ősszel, ha kijöttek az új kártyák, lemennek az árak is meg az újjak közül válogatnék inkább...

2015. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!