Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gombelem tartó lejött. Hogy...

Gombelem tartó lejött. Hogy csinálhatom meg? Pls

Figyelt kérdés

hogy tudnám megoldani, ha esetleg letört az alaplapi gombelem tartó, azt hogyan tudom viszarakni? Mármint ahogy ráfekszik, ügye egy kis fekete műanyag, alatta van a - . FElette lenne a plus, de az az ág, amit rákellett hajlítani ami a +(ki az az idióta aki ilyenre gyártotta hogy rá kell hajtani) nos az tört le..


Fontos lenne, mert a gép nem az enyém, csak javítom.


Köszönettel: ware


2010. febr. 22. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
na látod ez egy jó kérdés, régi P4es alaplapokkal én meg tudtam azt csinálni hogy egy selejtezett alaplapból átraktam egy kis forrasztással, az újabbaknál meg még nem volt ilyen gondom szerencsére. ragasztós megoldást semmiképp ne válassz, hosszú távon nem lenne túl kifizetődő :D
2010. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiforrasztod a régit, be az újat, mást nem tudsz csinálni ha eltörted. Amúgy nem kell hajlítgatni, ki lehet csúsztatni a fül alól az elemet úgy hogy nem törik el semmi.
2010. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd megpróbálom.
2010. febr. 22. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!