Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás az új alaplapom?

Hibás az új alaplapom?

Figyelt kérdés
Vettem egy új alaplapot név szerint msi h97 pc-mate tipusú deszkát.Próbálom a memóriát berakni de egyik memória foglalatba se akar a helyére menni.crucial ballistix sport memóriáról van szó egyébként.Tele van már a tököm.

2015. ápr. 27. 11:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De Tengor..ez nem egy olyan probléma, amit ne lehetne orvosolni. Ha nem tudja belerakni, és ért hozzá, akkor vélhetően valamelyik egység a hibás, Amit garanciába kicseréltet. Ha a memóriát eddig használta, akkor az alaplappal lesz valami probléma.

Fogja, és visszaviteti. Nem kell egy ilyen értelmetlen esetben meghalni, és gyakorira rohangálni.

2015. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tengor ***** válasza:
100%
#11, egy kép többet mond ezer szónál ;-)
2015. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

#10: sértődj meg nyugodtan, ebből is látszik az az érettséged, hogy miért nem bírtad eddig már kicseréltetni az alaplapot.


Munkahelyeden mi lesz veled? Ott is ha egy megoldható problémába ütközöl, akkor egyből majd rohansz fel gyakorira, hogy valaki mondja már el mi a baj?

2015. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
# 13 22 éves vagyok egyébként és dolgozom szóval...Első kérdés volt amit ezen az oldalon feltettem és az utolsó is egyben.
2015. ápr. 27. 12:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell bevágni a durcit. Ha értesz hozzá, akkor látod, hogy miért nem megy bele a memória a foglalatba.
2015. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Próbáld meg kiszűrni a hasznosabb válaszokat... Tengor jókat kérdezett, de egyikre sem kapott választ tőled.


Én is ezekre lennék kíváncsi, hogy segíteni tudjak neked:

1. Próbáltad már 180 fokkal elforgatva?

2. A pöcök/bevágás ugyanott van-e?

3. Le tudod-e fényképezni a memóriamodulokat és az alaplap megfelelő részét?

2015. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!