Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hibás az új alaplapom?

Hibás az új alaplapom?

Figyelt kérdés
Vettem egy új alaplapot név szerint msi h97 pc-mate tipusú deszkát.Próbálom a memóriát berakni de egyik memória foglalatba se akar a helyére menni.crucial ballistix sport memóriáról van szó egyébként.Tele van már a tököm.

2015. ápr. 27. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
A "hibás"-t úgy érted, hogy a gyárban rossz socketet forrasztottak rá? Kizárt. :)
2015. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem tudom az istennek se a helyére pakolni a ramot??Egyik memória foglalatba se .Nem most látok életembe először számítógépet.
2015. ápr. 27. 11:55
 3/16 Tengor ***** válasza:
Próbáltad már 180 fokkal elforgatva? Hol akad meg?
2015. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most látsz másodjára számítógépet, de attól még te van a béna. :)
2015. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen ennyit problémázni. Ha nem először láttál számítógépet, meg nem most veszel először új alkatrészt, akkor biztos tisztában vagy a garancia fogalmával is.

Garanciát az eladó biztosítja, nem a gyakorikerdesek.hu. Ha értesz hozzá, és sehogy nem tudod belerakni, akkor garanciába visszaviteted, ők meg -ha igazad van- akkor kicserélik.

2015. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4 Szívesen mondanám neked ki a béna. :)

# 5 Nem kötelező választ írni senki nem kötelezett.Nem problémázok csak gondoltam megkérdezem mi a pics van.

2015. ápr. 27. 12:03
 7/16 anonim ***** válasza:
#6: mint írtad, nem először láttál szgépet. Aki nem először lát szgépet, annak meg se fordul a fejében egy ilyen kérdés, hanem auto fogja és teszi a dolgát.
2015. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Tengor ***** válasza:

Képet tehetnél fel az memória modulokról és a memóriáról is.

Belepakolás közben is.

2015. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tengor ***** válasza:
Mármint a memória buszokról és a memória modulról.
2015. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 Igazad van a büdös életbe nem rakok fel ezen az oldalon többet kérdést.Itt mindig mindenki kurwa okos csak a kérdező a hülye.Mindenkitől elnézést,hogy az idejét raboltam.
2015. ápr. 27. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!