Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát érdemes...

Milyen videokártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Mostanában kevésbé tartom szem előtt a VGA-kat,hogy melyiknek milyen teljesítménye van,ezért szeretnék kérni kis segítséget,hogy mit érdemes vásárolni.Néztem gyorsba pár tesztet az nvidia 750-ről,erre gondoltam mint kiszemelt.ez még 40 alatt van.TI változat tesztek alapján csak pár FPS el tudott többet,vagy ér az majd 10E FT al többet? AMD 5770-et váltanám.
2015. ápr. 27. 07:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Üres járaton csak 1,5x a fogyasztási különbség. Játékok alatt már más a helyzet. Viszont van akit nem érdekel a fogyasztás.


[link]

"


Egyik TDP keret se talált,de azért köszi a linket.

2015. ápr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Jó,csak nem értem miért szólja le akkor mindenki az fx 8320 processzort az i5-el szemben mikor ott sokkal kisebb a fogyasztások között a különbség mint itt és árban az fx sokkal olcsóbb mint az i5,mellette ahol nincs kihasználva az fx teljes mértékben is körülbelül ott van mint az i5,ahol 8mag van kihasználva erősebb mint az i5. Én itt tudtam is,hogy ez többet fogyaszt,de villanyszámlán ez minimális.Egyébként inkább ettől tartottam,hogy a corsair 400 bírja,nem akarom maxon terhelni azért,4db vinyó is van a gépben,bár abból lassan 2-t kikötök.egyébként helyben nálunk a 750TI 7-8000 el olcsóbb mint az r9 270.Ebben az esetben azért talán megfontolandó talán mégis a 750TI nem?
2015. ápr. 28. 08:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2015. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!