Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor és milyen videokártyát...

Mikor és milyen videokártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Videokártyát szeretnék venni, 55 ezer forint a plafon.

Azért kérdem, hogy mikor, mert hallottam, hogy hamarosan jönnek új kártyák, ezért majd a többinek lemegy az ára, nem akarok úgy járni vele, mint a processzorommal, amit ha 2 héttel később veszek 5 ezret spórolhattam volna.

Konfigom:

ASROCK 960GM-VGS3 FX

AMD FX-6300 AM3+ 3,5GHz BOX Black Edition

2db Kingmax 4GB DDR3 1333MHz

A jelenlegi videokártyám: ATI Radeon 6670 HD 512 mb (szegény már elég gyenge, de csodálom, hogy eddig bírta)

Táp: [link]



2015. márc. 10. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
R9 270x vagy ha annyiért kapsz akkor r9 280
2015. márc. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt is kalkuláld bele hogy ha vársz 3 hónapot hogy lemenjen egy adott kártya ára ötezer forinttal, akkor 3 hónappal kevesebb ideig fogja húzni az a szerencsétlen, mert addig megjelenik még egy csomó dolog amire már kevés. Nem érdemes várni, nem jársz vele egyértelműen jobban. Erősebbet meg ennyiért nem fogsz kapni belátható időn belül, annyira nem fognak leesni az árak
2015. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sapphire Radeon r9 280 58000

Asus gtx 960 70000 de most jelent meg szerintem 2-3 hónap múlva 60000körül lesz

2015. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!