Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes olx-en videókártyát...

Érdemes olx-en videókártyát venni?

Figyelt kérdés
Most szeretnék új gépet vásárolni és felnéztem olx-re, hogy mennyi egy használt videókártya. A legtöbb termék 30-35 ezerrel olcsóbb mint újonnan. Van olyan amelyikre van 2-3-4 év garancia, ezekkel valahogy "bebukhatok"?

2015. márc. 1. 22:41
1 2
 1/12 Komplikato ***** válasza:

OLX-en nincs értékelési rendszer, így nem tudhatod ki a megbízható. Szerintem. VGA kártyára 2-3 év a gyári garancia, így használtban a 4-5 év gyanús, de akár a 3 is az lehet, nem sokan adják el pár hét után. Ha ezek újnak vannak hirdetve és ennyivel olcsóbb, akkor 80% átverés, 20%, hogy lopott. Ha használtan megveszel egy tényleg 5 év garanciás kártyát, ott az első tulajdonoshoz van kötve a gyártónál regisztrált extra garancia, így arra szerintem csak a kötelező 2 év vagy a bolti 3 év él.

Szerintem hardverapro oldalán vagy eBay-en érdemes vásárolni, megbízható értékelt eladótól. Utóbbinál PayPal-on keresztül van némi biztosítékod átverés ellen.

2015. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olx-en is találni jó dolgokat de sok a csaló, érdemesebb inkább a hardverapro-n nézelődni, ott is akad néha de könnyebb szűrni mivel van értékelési rendszer.
2015. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha van 1 kártya 1-2 év garanciával akkor azzal, hogy tudnak átvágni? Ha beviszem javítják elvileg.
2015. márc. 1. 23:25
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Például ittvan ez.

2015. márc. 1. 23:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha postázni kell akkor simán átvágnak, de személyesen megoldható a dolog de akkor is le kell tesztelni. Na meg ha garanciális is de mégis szar a kártya, én nem biztos hogy örülnék neki ha nekem kéne szarakodnom a gariztatással.
2015. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyit rászánsz akkor már érdemesebb újonnan a GTX 970-est venni.
2015. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát csak az a 20-30 ezer nem kevés pénz.
2015. márc. 1. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:
110k körül már kapni GTX 970-et... nehogy már 100k-s kártyánál 5k legyen ami problémát okoz :D
2015. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Inkább veszek valamivel gyengébbet, de tudom, hogy azzal minden rendben van.
2015. márc. 1. 23:37
 10/12 anonim ***** válasza:
A GTX 970-es még véletlenül sem gyengébb, én inkább azt mondanám, hogy ugyan azt hozza minimum mint a GTX 780 TI vagy még többet is az újabb driverekkel.
2015. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!