Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer egeret vegyek?

Milyen gamer egeret vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5-10 ezer Ft-om van rá.

2015. ápr. 26. 13:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én nem villogni szeretnék, hanem tényleg egy jó minőségű egeret szeretnék venni, ami tartós, kényelmes és jók a funkciói.
2015. ápr. 27. 17:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy van-e rá szüksége.

Mellesleg, mit értünk az alatt, hogy szüksége van rá? Ha ő egyszerűen egy jobb minőségű, tartósabb, kézreállóbb egeret szeretne, akkor szüksége van rá? Szerintem igen. Nem csak akkor mondhatjuk, hogy szüksége van rá, ha az minden funkciójával kifejezetten nagy mértékű előnyhöz juttatja. Nem csak akkor mondhatjuk, hogy szüksége van valamire, ha minden funkcióját maximálisan kihasználja. Az meg miért is lenne baj, ha valaki nem arra törekszik, hogy mindenbők csak az épp, hogy elégséges szolgáltatást nyújtó típust vegye meg?

De szerintem kár belemenni ebbe, mint mondtam, nem vagyunk egyformák, mindenki el tudja dönteni, hogy mire vágyik, és hogy az mennyit ér meg neki.

Az ember már csak ilyen, sokszor nem elégszik meg azzal, ha mindenből csak az éppen még megfelelőt veszi meg. Megvesz egy olyan autót, amit úgymond soha nem fog teljesen kihasználni, megveszi az óriási csúcskategóriás tévét, pedig a fotelból ülve egy sima HD-ready tévé is megfelelne neki. Megveszi a Pick szalámit, holott a szendvicsébe a TESCO-s is megfelelne. Megveszi a 4k-s monitort, pedig egy sima huszonegykét colos LCD-monitor is megfelelne. Sorolhatnám még. De azt mondom, ezen kár rágódni.

2015. ápr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 kokokka válasza:

Itt van egy :


[link]


Nekem is Deathadder-em van (+ egy Logitech G400s-em is) és bátran mondhatom, hogy hibátlan gamer egér. Gyors, pontos, Perfect Control-ja is tudja a dolgát. Nincs lag sem Angle Snapping, a szenzora pedig a legjobbak közül való. 1000mHz-re is állíthatod és OnTheFly lehet DPI-t állítani játék közben.

2015. máj. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sok a hülye, kevés a golyó. Az pofázik a gamer egérről, meg hogy kinek van rá szüksége, aki nem volt képes 1 rendesen venni sem. Kedvencem a "nekem trust van, és KVA JÓ" jah persze, megfordulni se tudnék vele cs-ben. Iszonyat...
2015. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!