Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudnék csinálni a videó...

Mit tudnék csinálni a videó memóriával? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. A matrica szerint ami a laptopomon van Redon HD 8670M 2 gb-os videokártyám van.

Most épp GTA V próbálom ki, és a játékon belül 768 mb video memóriát ír nekem: [link]

Oké, hogy feltört verziót használok, de BF 4 eredetiben van meg és az se igazán akar elfutni, pedig el kellene neki.

Ha a catalyst centerben nézem az információt valóban egyezik ez a dolog: [link]

De! Van lefele egy olyan nyíl amire: "csatolt adapter" van írva. Lenyitom és: [link]

Hogy tudnám ezt a csatolt adaptert aktiválni?

Próbálkoztam már a dual graphics letiltásával, de semmi változás. Olyan mint ha az erősebb GPU-t nem használná a lapim semmire.. Barátom 1 gb-os videokártyáján 985 mbot ír, de az 1 gb-hoz viszonyítva reális is. Nekem a 768 nem igen reális a 2048-hoz..

Valami ötlet mit tudok tenni?



2015. ápr. 20. 20:53
 1/2 dRAZEN válasza:
Szerintem csak alaplapi VGA van a gépedben, és ugye attól nem szabad sokat várni.. Nem a GB számít, vagy is nem csak az.
2015. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudom rendes vga van nem ilyen integrált szutyok. Integrált is van, azt használja az egyszerűbb megjelenítéshez, de játéknál elvileg át kellene kapcsolnia az erősebbre. Át is kapcsol elvileg de a különbséget nem érzem. Letiltom az erősebbiket eszközkezelőben akkor ugyan úgy fut mint mikor az integráltat tiltom le. nvidia 710 van haveromnak ami 1 gbos, neten összehasonlítottam egy oldalon a kettő vga-t és az enyémet jóval erősebbnek írta, gyakorlatban pedig nem veszem észre. Neki jóval jobban fut minden. Pedig gyengébb gépe van sokkal.. :/
2015. ápr. 21. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!