Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy asztali gép?

McPista kérdése:

Laptop vagy asztali gép?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy számítógépet venni maximum 200000 forintból, de nem tudom eldönteni, hogy gamer laptop vagy asztali gép legyen. Játékokat szeretnék játszani (pl. AC Unity...), szóval egy erősebb gép kellene.De az is jó lenne, ha utazásra is el tudnám vinni. Ha van ötletetek, vagy tudtok egy gépet ajánlani, azt írjátok meg.

2015. ápr. 18. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékra kétszer olyan erős asztalit kapsz, mint laptopot. Egyértelműen asztali.
2015. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lap top nem játékra való, még ha manapság minden gyökér arra használja és mindig gémer lap topról ámodnak, a lap top procija és videokártyája mindig gyengébb mivel az utazáshoz lett tervezve és a kevesebb energiafelhasználás végett alacsony frekvenciaszámon működnek!

az asztali stabil erős áromforrást kap, ezért ott jóval többet is tud produkálni

lap top-ba ha megnéze,d hűű i5 meg i7 proci.. ja de kb max 1,9mhz-en..

míg asztali pc-be 3mhz+

videókártyát is jobban lehet terhelni.

tehát ha nem akarok hurcibálni sehova és játékra kell, egy összerakatott asztali pc olcsóbb és erősebb

2015. ápr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fontos számításba venni pár dolgot:

-az írásodból úgy tűnik, még iskolába jársz, esetleg a közeljövőben középiskola kolesz vagy egyetem kolesz? Ha igen akkor mindenképpen laptopot ajánlok, ugyanis egy PC-vel nagyon nehéz manőverezni.

-Ha kinőttél az ilyenekből és már biztos vagy benne, hogy otthon fogsz maradni az elkövetkezendő 3-4 évben, akkor megéri venni egy jó PC-t. Csak azért ne vegyél laptopot, mert elmentek egy-két hétre nyaralni vagy mert hétvégén néha elmész rokonokhoz.


Ajánlom laptopból a lenovo márkát, nekem y510p van, egy ismerősömnek pedig y50. Mindketten meg vagyunk vele elégedve.


Üdv.: 18/F, egy koleszos.

2015. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem kötekedésből de asszem a 2. írta a laptop egybe van írva.amugy az én laptopomba i5-ös van és 2.5GHZ nem MHZ drága 2. akkor az 2500MHZ na vissza térve ha tényleg SOKAT utazol akkor laptom mert magaddal tudod vinni ha nem és játszani szeretnél akkor PC 200000Ft-ból egész jó asztali gépet lehet venni
2015. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha magaddal szeretnéd hordani és ac unityzni is akarsz akkor nagyon ajánlom a lenovo y50-70 laptopot vagy az asus g551jm igaz 80 ezerrel drágább de nagyon megéri.
2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!