Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I3 4160 vagy AMD Athlon II X4...

I3 4160 vagy AMD Athlon II X4 860K?

Figyelt kérdés
Elsősorban játékra használnám. Viszont videókat és zenét is fogok szerkeszteni a jövőben (ami nem baj ha egy kicsit lassú)
2015. márc. 31. 13:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a kommenteket!

Teljesen pártatlan vagyok az AMD és az Intel között, ezért is voltam kíváncsi a véleményekre. :) Mindenkinek küldtem egy zöld kezet.


Végül az I3 mellett döntöttem, mert egy hirtelen jött ajánlat miatt kb 2 ezer forinttal drágább csak, mint az AMD.

2015. ápr. 1. 08:54
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez esetben abszolút érthető és jó a döntésed :)


Én a 860k-t preferáltam, de legfőképp nyilván az árkülönbség miatt. 2 ezer Ft többletet bőven megér egy i3, jó játékot vele, remélem még sokáig ki fog szolgálni! :)

2015. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, én is remélem hogy kitart egy darabig. Tudom hogy nem egy csúcs, de úgy gondolom számomra tökéletesen megfelel legalább 2 évig. Rengeteget gyűjtöttem az új gép projektemre, és talán most végre a végére érek. : )
2015. ápr. 1. 14:06
 14/15 anonim ***** válasza:
nem kell félned sokszor mondták már páran 4 évvel ezelőtt is hogy nem lesz elég az i3 játékokkra aztán még most is adja a teljesítményt. ahogy le írtam már százszor most is le írom a ht-t is folyamatosan fejlesztik attól hogy fizikailag 2 magis az 3 logikailag még mindig 4 magos marad ahogyan az fx 6300 3 magos 6 modulos integrer magokkal rendelkezik igaz elény gyöngékkel.
2015. ápr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4 logika*
2015. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!