Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan növelhetem laptopom...

Hogyan növelhetem laptopom memóriáját?

Figyelt kérdés
Borzalmasan lassú, akadozik, két program párhuzamos futtatására gyakran nem képes, idegesítő. Windows 7 Home Premium, AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-65 processzor, ATI Radeon HD 3200 Graphics videókártya, 256 MB videó memória, 1,75 GB összes memória, 233 GB teljes merevlemez kapacitás, további infókat az Advanced Systemcare segítségével tudok szerezni. Nem vagyok szakember, úgyhogy max annyit tudok a gépekről mint egy 'noob gamer'. Tanácsok kellenek hogy gyorsabban fusson minden, mert nem csak a játékok, de a 3D-s modellező programok - mint az Inventor - meg a Chrome is akadoznak meg lassú. :(

2015. márc. 21. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

alapvetően ez a gép nem játékra és 3d modellezésre lett kitalálva. Nekem a 230 ezer forintos laptopon is gyakran akadozott az inventor 2014-et futtatva, pedig abban 4gb ram, jóval erősebb proci, rendes dedikált vga is van.


Jobban járnál egy új laptoppal vagy asztali géppel, itt sajnos nem fog a RAM sokat segíteni.

2015. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!