Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya a jobb:...

Zoli1976 kérdése:

Melyik videókártya a jobb: AMD HD6350 512MB vs. HD4650 512MB?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a két videókártya közül melyik az, amelyikkel jobban tudnám futtatni az EUROTRUCK 2 szimulátort.

A játék gépigénye ( [link] 256 MB-os GeForce 7600 GT-t kér minimum. A fenn említett videókártyák közül melyik tud ennyit? Elvileg 2 és fél évvel későbbi megjelenés az egyik.

A dolognak van még egy pikantériája. Nekem HDMI kivezetés kellene. Ez csak a 4650-esen van, viszont VGA/DVI + DVI/HDMI átalakítóval a 6350-esen is lenne HDMI. Megoldható két átalakító egyidejű használata? Tehát a VGA-t először DVI-re, majd a DVI-t HDMI-re alakítom.


Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy a 2 kártya közül melyiket válasszam. Harmadik lehetőségem nincs. Azt is vegyétek figyelembe, hogy a 6350-es esetében duplán kell jelet alakítanom, a 4650-esen pedig rögtön van HDMI. Illetve válasszam-e bármelyiket is, mert ha nem megy rajta a szimulátorom, akkor felesleges. A gépigénynek a többi alkotóelem bőven megfelel.


Én is használtam a google-t. Megnéztem a termékek specifikációját. Az egyik DX 11-es a másik 10-es támogatottságú. Sajnos azonban voltak ellentmondó infók is. Egyik "szaklap" szerint a 6350-es memória órajele 400 MHz (800 DDR) a másik szerint 800 MHz (1600 DDR). Na most mi van effektive? :)


Előre is köszönöm a tanácsokat.



2015. márc. 27. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A 4650 nagyságrendekkel erősebb. A 6350 egy gyenge, játékra teljesen alkalmatlan kártya.
2015. márc. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne cseréld le a HD 4650et ezekre a kártyákra, lassabbak nála.
2015. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!