Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kártya jobb játékokra?

Milyen kártya jobb játékokra?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy egy GeForce GTX 980 vagy bármelyik GeForce GTX Titan éri meg jobban játékokra FullHD-felbontásban. Gondolok itt a Titan Z-re a sima Titan-ra és a Titan X-re (ha jól tudom nincs is több Titan) és ha jól tudom akkor az utóbbi kártyák munkára valók és nem játékra.

Akkor játékra inkább egy GTX 980 lenne jobb?



2015. márc. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 980 Gigabyte G1 Gaming van! Teljesen jó,még jó pár évig elég lesz. 24-col full hd monitorral használom. Nem érdemes nagyobbat venni,sőt sok ember szerint ez is túlzás!
2015. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Játékra GTX 980, nem éri meg a pluszt a Titan, csak rengeteg pénzt buksz be vele.
2015. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gtx 980,de ha nem sürgős várd meg az új radeonokat
2015. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor olcsóbb lesz a 980? Mert Radeont nem akarok venni és kb nyár végefele tervezek venni másik kártyát
2015. márc. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!