Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egérhrz gamer egérpad?

Gamer egérhrz gamer egérpad?

Figyelt kérdés

Vettem egy a4tech bloody v7 névre hallgató egeret. Az asztalomon próbáltam használni de beláttam hogy szükség lesz egy egérpadra. Na de akkor jöjjön a lényeg.

Ha van egy a4tech egerem, akkor a4tech egérpadot ajánlatos venni? Mert ha rendelnék egyet szállítással meg mindennel annyi mintha vennék 576-ba egy razer padot és az még is egy jó márka. Razert vagy a4?

Előre is köszönöm!!!



2015. márc. 25. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
A gamer egerek nemigen szeretik az asztalokat, az igazán precíz működéshez kell egy egérpad, ha komolyabban játszol, akkor pedig nagyon megéri beruházni egy gamer egérpadra. A Razer és az A4 jó egérpad, de elég magas áruk van, én ennyit nem adnék egérpadért. Nekem Steelseries egérpadom van az egér pedig egy Logitech Mx518. Tökéletes kombó. Steelseries egérpadot már vehetsz 4-5ezerért, nem a métereset, de a kisebb is BŐVEN elég.
2015. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a Steelseries padokat ajánlom, pontosak és tartósak (más alátétek már egyetlen mosástól is szétváltak, a SteelSeries már vagy két éve bírja a nyúzást.

A műanyag és fém padok koptatják az egér talpain levő csúszkákat, a szövött felületűeken pedig elég furcsán csúszik az egér (nekem). Legjobb a fekete textil.

2015. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!