Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Iphone 4S jó még mindig?

Iron_man664 kérdése:

Az Iphone 4S jó még mindig?

Figyelt kérdés
Tudom, van Iphone 5,6, csak ezeket nincs "kedvem" megvenni. Pontosabban anyagi okai vannak. Nem tudom, nem követtem meddig fejlődtek, csak az érdekelne, hogy megéri-e egy Iphone 4S-t venni mostanában (2015.03.24) mennyire megbízható, várható-e hogy elromlik a közeljövőben, gyorsasága megvan-e még, vagy már nem olyan stb.. Ár-érték arány, tudjátok ti... Remélem érthető volt, és sok, nem csak az Iphone-ját eladni akaró ember ad választ.

#iPhone #iPhone 4S #Jó-e az Iphone
2015. márc. 24. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én inkább vennék egy új de olcsó telefont, mint egy régi de (akkoriban) jót. A technológia gyorsan fejlődik, és ez már elavult eszköz, gyenge a támogatottsága is.


100k felett nincs nagy különbség android és ios között (felhasználói szinten), az alatt pedig csak elavult iphonet lehet kapni, míg androidból vannak normálisok is, mondjuk 40től.

2015. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van, ma már nem venném meg. Annak idején főleg ios 6-tal szuper volt, a 7 eléggé betett neki, a 8-at fel se mertem tenni.

Egyszerűen kevés már benne a RAM a mai viszonyokhoz. Nyitsz egy új fület a böngészőben, mondjuk egy átlagos weboldalt, sajnos elfelejti a régit, és amikor visszalépsz, újra kell töltenie az adott oldalt. Iszonyat zavaró. Sokszor ez van alkalmazás váltáskor is, ha nem jegyzetet meg órát nyitsz, hanem valami combosabbat. Lépnél vissza az előzőre, és 0-ról indítja. Szerintem ez a legfőbb hátránya már.

2015. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!