Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Iphone 4s vagy Nokia Lumia...

Iphone 4s vagy Nokia Lumia 735? Melyiket vennétek és miért?

Figyelt kérdés

Félek hogy az iphone már elavultnak számít és én hosszú távra tervezem a telefont, viszont a nokia nem túl zárt operációs rendszer?

Előre köszi



2015. febr. 13. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia, sokkal jobb az Iphone-nál!
2015. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Panda Péter ***** válasza:
én a lumiát venném mert most is lumiám van, és lusta lennék átrakni a kontaktjaimat/cuccaimat a felhőből stb.
2015. febr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt nokia lumia 620-am, most van egy apple iphone 4s-em.


Utóbbit lehetetlen újonnan kapnod, ezzel légy tisztában ;)


Mindkettő stabil mobil, a lumiával 1 év alatt volt 3 fagyásom. Az iphone-al nem. A 4s hardvere már elavult, gyakran gondolkodik, homokórázik (a a telefon 3 hónapos, zsír új szolgáltatói), a 735-öt hardverét nem ismerem. Mire kell neked? Ha telefonálni, akkor mindegy. Ha állandóan kütyüzni, akkor lumia. A windows oprendszer nyitott, hajaz az androidra és egyre több cucc van rá. De ez az oprendszeres dolog is idejétmúlt. Annyira hasonló mindegyik telefon, hogy pár óra alatt beletanulsz a másikra. Nekem legalábbis nem okozott gondot a felhasználói szintű átállás androidról windows-ra, windowsról ios-re, miközben a családtagok androidos telefonjait továbbra is gond nélkül bütykölöm. MInt apple felhasználó mondom, hogy sok baj van az ios-el kényelmi szempontból, így én a windowsra szavazok nálad.

2015. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen vehetsz még újonnan iphone 4s!még a telekomnál is árulják!


Nekem volt lumiám....nem volt rossz,sokkal jobb volt mint az android,gyorsabb volt ritkábban fagyott,de azért párszor kifagyott!viszont a legidegesítőbb az volt h alig tudtam letölteni vmit a piactérről,mert baromi kevés alkalmazás van rá!

Viszont!Iphone 4s:

másfél év alatt 1x sem fagyott ki,a legújabb ios 8 van rajt és jelentős lassulás még így sincs rajt,az op.rendszer baromi egyszerű,átlátható,ha rádugod a számítógépre ituneson keresztül tökéletesen elboldogul a windowssal!

Ez méf csak találgatás,de mivle az ios9-be sok ujdonsokot nem tesznek inkább csak jaívtják a stabilitását,ezért könnyen elképzelhető h a 4s megfogja kapni az ios9 is még!

2015. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: hát novemberben 3 Telekom fiókban kaptam azt a választ, hogy az országban már nincs kiadható darab, visszahívták az összeset.

Így végül a megyeszékhelyem legkisebb, legfélreesőbb t-mobile fiókjában találtam egyetlen egy darabot.

2015. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


+speedshop

extrem digital

stylebolt

és számos gsm boltba van még

2015. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

próbálj meg rendelni aztán majd szólnak, hogy nincs kiadható a készleten ;) Tudom, végigjártam az utat.

Csak lusták kivenni a webshopból a nem létező terméket


3rd party (pl aqua computers) boltokban azonban lehet kapni, ez tény. De árban már-már egy 5c modellel vetekszik az ára. Az az emag leárazásánál volt azt hiszem 110 körül.


Egyébként az új Asus Zenphone lesz nagyon durva.

[link]

2015. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!