Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a hűtő megfelel lesz a...

Ez a hűtő megfelel lesz a processzornak? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy intel q9650 4 magos processzorom, és sajnos az intel alap hűtője nem bírja hűteni(maxon se) játékok alatt felmelegszik és elkezd akadozni...

Ezt a hűtőt néztem ki neki:

[link]



2015. márc. 20. 10:49
 1/8 A kérdező kommentje:
megfelelő*
2015. márc. 20. 10:50
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyári hűtő mellett túlmelegszik, és throttling-ol? Jól van pasztázva? Illeszkedik a hűtő? Nem kellene így viselkednie.
2015. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát most már nem tudom mi lehet, igazság szerint most vettem bele r7 260x kártyát a gépbe az előző r7 260x (asus) típushibás volt és gigabyte-ot vettem helyette. Most hogy maxon van a hűtés és játszottam 52c-ra emelkedett a processzor, és úgy kezdődik a lagg, hogy a játékban elfeketedik minden, utána visszajön és onnantól fogva laggol hiába lépek ki és lépek vissza a játékba ugyanúgy laggol és csak újraindítás után javul meg megint, de egy idő után újra előjön a probléma. Jól van pasztázva és jól is illeszkedik.
2015. márc. 20. 11:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol tudom kikapcsolni a processzor Throttling-ot, hogy megállapítsam biztos az -e a hiba?
2015. márc. 20. 11:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Most játszottam, eddig most nem jött elő a hiba, de megállapítottam, hogy játék közben a processzor max. 66c-ig emelkedik.
2015. márc. 20. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:

driver eltávolítás és újratelepítés megvolt?

Ezek a hőmérsékletek teljesen normálisak, még kicsit hűvösebbek is az átlagnál.

2015. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen megvolt, érdekes pont most játékban több ellenfél volt és harc. vga 46c-os a cpu meg 60c-volt. Jött is a hiba, képernyő elfeketedett utána visszajött és már laggolt is.
2015. márc. 20. 13:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudja, hogy a Throttling-ot hol tudom kikapcsolni? Mert akkor ezzel kezdeném és ha utána is jön ez a hiba akkor nem a processzor a bűnös...
2015. márc. 20. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!