Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok 8-10k-ig?

Meszike91 kérdése:

Milyen egeret ajánlotok 8-10k-ig?

Figyelt kérdés

Játékra lenne(bf3).

Nem a kinézet az első, hanem a megbízhatóság.



#játék #egér #Battlefield 3 #kecskesajtkereskedés
2015. márc. 17. 18:55
 1/5 anonim válasza:

[link]

én ezt ajánlom. Teljesen megbízható, de még jól is néz ki. Az én macskám is jól eljátszik az ilyenekkel.

2015. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Ez nem jó, nekem usb csatis kell.
2015. márc. 17. 20:13
 3/5 zane válasza:
Én ajánlom a Trust GXT25 nagyon megbízható az ára sok használat után az oldala egy kicsit kopik de nem nagyon észrevehető.
2015. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A KeepOut egereket ajánlom. Nekem X4-es van és nagyon elégedett vagyok vele (6500ft volt pár hónapja, a dollár miatt azóta biztos feljebb ment az ára).

A trusttal sajnos én nagyon megszívtam. zsinórban három (7000ft-os, 2500ft-os, 5500ft-os) egérnek ment tönkre a mikrokapcsolója, vagy a görgője 3 hónapon belül.

2015. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: A Trust, mint megbízható? Muhaha.

Nézz egy kicsit körül a kínai webshopokban (a Trust cég is onnan veszi, nyugi), és megtalálod ugyanazt az egeret más felirattal 6,79 dollárért:

[link]

2015. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!